2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامدادخمار) تاپیک جامع ، چالش جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 980738 بازدید | 118822 پست
عزیزم نفهمیدم چی میگی🤪 من چرخ جک دارم پارسال خریدم

خب میدونم چرخ راسته صنعتی داری...ولی باید یدونه سردوز ۴نخ با یدونه میاندوز هم واسه تریکو دوزی باشه...اوکی...راسته هم لازمه ک داری...

من سال قبل گرفتم تموم اندازه هارو داره شلوار مانتو بچگانه بزرگسال خیلی راحت شدم زنداییم کلاس خیاطی م ...

😂😂😂😂😂😂چ عالی نمیشه از کپی هات برا منم بفرستی؟🤔

💚کاهش وزن با بامداد خمار عزیز و سرگروهی زیتونپروده عزیزم💚     قد ۱۵۶ 😉 >>>>> وزن اولیه ۷۰ 🔓>>>> ۶۶.۰۵ 🔓 >>>>> ۶۴ 🔓  >>>>۶۲.۱۰۰🔓>>>>> 62 🔓>>>این هفته ۶۱.۸۵۰🔓 >>>> ۶۰🔐 >>>> ۵۸ 🔐 >>>>>  هدفم ۵۶ 🔐                           ☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘ممنون از سرگروهی آسنات جون عزیز بابت کمک هاش و راهنمایی هاش و همیشه در دسترش بودنش        @آسنات99      @خوشگلشششونم   @مامان_دو_گل_پسر    @shaparak شرقی    @zibaye_kofte2288  @لیلی_مجنون    @آلاهیدا   @sanaz718

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
😲😲😲اره خداایی سخته

مانتو یدونه الگوی اساس یا اولیه بگیر با ی سایز مشخص...ک باز همونو تغییر بده...سعی کن سایز خودتو بگیری...فقط دوس داشتی یقه بخر...البته الگو کشیدی عکسشو ببینم واضح باشه ایراد تو میگم....عزیزم من خودم مدرس خیاطی هم بودم😊😊😊😊

به منم گفتن بیار گفتم از جونم سیر نشدم  پارسال عید واسه هرمانتو ۱۲تومن میدادن برش خورده بود

😂😂😂😂😂 اره سخته .من یک مدتیم توی سری دورگزی کار میکردم.سخته 

فاطمه جان جدا از شوخی میشه pdf بشه الگوهاااا🤔

💚کاهش وزن با بامداد خمار عزیز و سرگروهی زیتونپروده عزیزم💚     قد ۱۵۶ 😉 >>>>> وزن اولیه ۷۰ 🔓>>>> ۶۶.۰۵ 🔓 >>>>> ۶۴ 🔓  >>>>۶۲.۱۰۰🔓>>>>> 62 🔓>>>این هفته ۶۱.۸۵۰🔓 >>>> ۶۰🔐 >>>> ۵۸ 🔐 >>>>>  هدفم ۵۶ 🔐                           ☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘☘ممنون از سرگروهی آسنات جون عزیز بابت کمک هاش و راهنمایی هاش و همیشه در دسترش بودنش        @آسنات99      @خوشگلشششونم   @مامان_دو_گل_پسر    @shaparak شرقی    @zibaye_kofte2288  @لیلی_مجنون    @آلاهیدا   @sanaz718
2740
آره اینایی که گفتی کمه کم ۱۰تومن میشه که از دوختنش ۱۰تومن گیرم نمیاد

🥴🥴🥴۰🥴🥴 همش کار الکیه.

چرا عکس میخوای بفرستم😂😂😂😂

😫😫😫😫من میخوااام

2706