2737
2739
عنوان

اگر بعد از ازدواج بگم باکره نبودم

| مشاهده متن کامل بحث + 9687 بازدید | 193 پست
باکره نباشی و عقد کنی شوهرت بعدا بفهمه میتونه اون عقد و باطل کنه

منم همینو میگم حتی تبصره قانونی داره ، ولی مثل اینکه دوستان نظرشون مخالفه وبه شدت مقاومت میکنن 

ممنون میشم برای سلامتی والدینم صلوات بفرستید التماس دعا دارم ازتون غریبم و دلم تنگه  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عههه،  با شما بودم؟ نبودم که!!!

دقیقا رپلای جواب ایشون له من رو ریپلای کردید 😊

در هر صورت من با شما بودم ماج بهت 😘

دو خطم قانون بخون کوچولو

ممنون میشم برای سلامتی والدینم صلوات بفرستید التماس دعا دارم ازتون غریبم و دلم تنگه  
چرا؟ حق تو رو خورده؟ نمیبینی مردا چقدددر خیانت میکنن، زنها اختیار گذشته خودشونم ندارن؟

باید حتما حق منو خورده باشن اونایی که گذشته همچین داشته باشن حالا چه مرد و زن ولی نگن خیانت کارن .

حالم از این روشنفکری بی معنیتون بهم میخوره یکم فکرم بکنید بد نیست عقل واسه همین زماناس 

2731
نمیدونم من ترمیم کردم قبل ازدواجم خیلی شرایطش سخت بود ولی شکر خدا همچی خوب پیش رفت

میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین.

باهاتون کار دارم

اگر چه راهی طولانی و پر فراز و نشیب در پیش رو دارم اما می خواهم قاطعانه تا آخر آن را طی کنم.
2738

اگه یه وقت شک کرد اصلا گردن نگیر کتمان کن

مامان دو تا فرشته کوچولوی شیطون❤وزن اولیه ۷۱ کیلوگرم(۱۶ مهر۴۰۲). ۲۲ آذر : ۶۳٫۶۰۰ گرم.۱۵ دی ماه۶۲ کیلوگرم. ۲۰ بهمن ۶۱ کیلو 😍🧿 ۱۵ اسفند ۶۰ کیلو 🥰 وزن فعلی ۵۹/۴۰۰😍