2733
2734
عنوان

اگر بعد از ازدواج بگم باکره نبودم

| مشاهده متن کامل بحث + 9752 بازدید | 193 پست
بی حس کرده بود  نه درد نداشتم ،خونریزی نداشتم

ببین عزیزم خانمی،که زایمان طبیعی داره تو اون اوج درد وقتی مجبور میشیم کمی از،پرده برش بزنی چنان جیغ ی میزنن وحشتناک و موقع بخیه،با وجود بیحسی فراوان و اون درد زایمان بازم با هر بخیه جیغ  رو دارن پس الکی بوده برای،شما اون بیحسی هم زده شما رو قانع کنه و احتمالا پول خوبی،گرفته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اولا یکبار رابطه داشته با یکبار،هیچ تفاوتی ایجاد نمیشه بعدم حلقوی،هست پس کلا مشکلی پیش،نمیاد فقط میم ...

خوب همین دیگه ، باید به طرف ثابت کنی حلقویه تا بفهمه چرا خون نمیاد ، بعد اگه ثابت نکنه و خون نیاد و طرف شک کنه خیلی به نظرم بد میشه، من خودم حلقوی بودم نامه از پزشک قانونی برا بعد عقدم گرفتم که حلقوی ام که اگه خون نیومد مشکلی پیش نیاد ، با این حال از یکی شنیدم که حتی اگه نامه هم نمیگرفتس از میزان تنگ بودن مجرا پسرا متوجه میشن که قبلا رابطه داشته یا نه ، بازم خودش میدونه به نظر من اگه هنوز عقد نکرده بگه چون واقعا دروغ بزرگیه ، من میگم اگه ۱ هزارم درصد هم شوهرش نفهمه ممکنه اون پسر قبلیه یه روز سر و کلش پیدا بشه و واسه اذیت کردن یا اخاذی ازش بیاد جلو و تهدیدش کنه و زندگیشو از هم بپاشه ، چون پسرا معمولا سر این چیزا ترسی ندارن، کافیه یه عکس یا فیلم یواشکی ازش گرفته باشه، با اکانت ناشناس واسه شوهره می‌فرسته و تامام

ممنون میشم برای سلامتی والدینم صلوات بفرستید التماس دعا دارم ازتون غریبم و دلم تنگه  
2731
من خودم به شخصه ودوس ندارم گذشته ی شوهرمو بدونم(هرچمد فک نکنم چیز خاصی باشه کلی میگم)اینکه ندونم خیل ...

منم مثل شمام دوست ندارم بدونم ، اما همه که مثل هم نیستن ، یهو دیدی بهش نگفت بعد شوهره بفهمه بگه اگه از زبون خودت شنیده بودم میبخشیدم اما چون باهام صادق نبودی و فریب دادی منو نمیبخشم. نمیگم قطعی اینه ها ، اما دیدم که اینطوری شده 

ممنون میشم برای سلامتی والدینم صلوات بفرستید التماس دعا دارم ازتون غریبم و دلم تنگه  
خوب همین دیگه ، باید به طرف ثابت کنی حلقویه تا بفهمه چرا خون نمیاد ، بعد اگه ثابت نکنه و خون نیاد و ...

پسری که رابطه نداشته از کجا میفهمه؟ علم غیب که ندارن 

مگه اینکه حسابی خبره باشه مطمن باش نمیفهمه نامه فقط برای این هست که متوجه بشه قرار نیست خونی بیاد همین تازه نیاز،به پزشک قانونی نیست به ماما، یا متخصص زنان هم بنویسه کافیه 

بعدم چرا باید یه دختر بده پزشک قانونی ثابت کنه که من با کره هستم؟

به نظرم کسب این کارو کرد پسر رو هم باید برا پزشک قانونی تا معاینه بشه 

در جامعه الان پسرها بیشتر خطا میکنن و مشکل دارن تا  دخترها 

متاسفانه کسی جرات نداره از پسر ی بخواد بره معاینه

اما اگه قراره عدالت باشه اگه دختر،خودش نرفته و به خواسته ظرف میره معاینه باید بخواد پسر هم بره معاینه تا قشنگ شکستن یه دختر رو بفهمه چون کسی که درخواست میکنه یعنی من میخوام مطمن بشمشما با کره ای پس دختر هم حق داره بفهمه و این حق رو نباید گرفت 

در ضمن اینکه قرار نیست هرکه با کره بوده سالم تر و بهتر باشه 

طرف زایمان طبیعی میکنه بازم تا ۷۰ درصد اون ناحیه بهبود پیدا میکنه ۱۰۰ بار یا بیشتر رابطه  داشتن یا ۵ سالی رابطه داشته باشه اونم فعال تا یه کم خیلی خیلی کم شل بشه وگرنه به این راحتی ها اتفاق نمی افته 

خیلی پسرها رو پر رو نکنید مطمن باشید رابطه قبل ازدواج پسرها بیشتر از دخترها داشتن 

خوب همین دیگه ، باید به طرف ثابت کنی حلقویه تا بفهمه چرا خون نمیاد ، بعد اگه ثابت نکنه و خون نیاد و ...

به این الکی ها هم نیست اونجوری خودشم متهم میشه و پاش گیر هست چرا همه چی رو برعلیه خانمها میکنید 

اینکه این خانم چکار،میکنه خودش باید تصمیم بگیره ولی،کلا گذشته هرکس به خودش ربط داره ودو نفر فقط درباره آینده با هم بودن دارن تصمیم میگیرن 

دخترها نباید بترسن چون تو این اتفاقات پای پسر هم گیر هست قانونی غلط کرده دختر مردم رو عیب دار کرده بعدم نیومده بگیرش به همین راحتی ها هم نیست اگه دختر نترس اتفاقی نمیافته

الان تعداد خیلی زیادی از خانمها زیگیل تناسلی میگیرن درحالیکه قبلا رابطه نداشتن اون حق رو کی باید بگیره  حقی که از دخترها و خانمها ضایع میشه خیلی بیشتر از این حرفهاست خیانتهای بعد ازدواج و ازدواج مجدد آقا،  رفیق بازی آقا و هزاران مورد دیگه 

این پسرها علیه سلام نیستند اینقدر بهشون پرو بال ندید 

پسری که رابطه نداشته از کجا میفهمه؟ علم غیب که ندارن  مگه اینکه حسابی خبره باشه مطمن باش نمیفه ...

اصلا بحث لوس کردن با نکردن پسرا نیس ، میگم پنهان کاری عامل طلاقه ، اگه دختر رابطه داشته و از نظرتون ایرادی نداره که خیلی راحت بگه رابطه داشتم ، حالا یا طرف اوکیه با قضیه یا نیس دیگه ، ولی پنهان کاری به نظرم فریب دادن طرف مقابله چه برای پسر چه دختر 

به این الکی ها هم نیست اونجوری خودشم متهم میشه و پاش گیر هست چرا همه چی رو برعلیه خانمها میکنید  ...

قانونی اصلا پای پسر گیر نیس مگر اینکه تجاوز باشه که اونم باز اثبات میخواد ، قوانین میتونید برید مطالعه کنید ، اگه تجاوز نباشه اصلا پای طرف گیر نیس و میتونه بگه تقصیر خود دختر بود میخواست قبول نکنه خودش خواست

الان تعداد خیلی زیادی از خانمها زیگیل تناسلی میگیرن درحالیکه قبلا رابطه نداشتن اون حق رو کی باید بگی ...

ببین اینها خودشون رو از زندگی محروم کردن، چون به نظر خودشون آکبند بودن خیلییی ویژگی مهمیه، تحمل ندارن ببینن دخترایی که آزادانه زندگی کردن هم بتونن ازدواج خوب داشته باشن. همش از محرومیت و عقده اس. 

الان تعداد خیلی زیادی از خانمها زیگیل تناسلی میگیرن درحالیکه قبلا رابطه نداشتن اون حق رو کی باید بگی ...

بله در این اتفاقات حق با خانم هاست و باید حقشون رو بگیرن،

اما در قضیه پنهان کاری اگه مرد یا زن هر کدوم قبل ازدواج پنهان کاری کنن طرف مقابل میتونه ازش جدا بشه حتی در یه مواردی فکر کنم مهریه هم به زن تعلق نمیگیره باید برن داخل قانون سرچ کنن به حرف من و شما نیس .

نمیتونیم جزای خیانت کردن بقیه مرد هارو از کسی که تازه داره ازدواج میکنه و روحشم خبر نداره بگیریم 

ببین اینها خودشون رو از زندگی محروم کردن، چون به نظر خودشون آکبند بودن خیلییی ویژگی مهمیه، تحمل ندار ...

عزیزم اگه به آزاد زندگی کردن باشه من خودم از همه آزاد تر بودم ، اما قبل ازدواج یچی رو با شوهرم مطرح کردیم که گذشته هرکس به خودش مربوطه و اگه تو گذشته هر کاری کردیم طرف مقابل حق نداره به رومون بیاره هر دو هم قبول کردیم و خلاص ، اما دوستم و دوست پسرش قبل ازدواج اصلا درباره این چیزا با هم حرف نزدن و حل نکردن و نتیجه اینکه بعد ۱۰ سال زندگی مشترک پسره فهمید دوستم قبل از اون با یه پسر دیگه بوده و خیلی راحت طلاقش داد 

2706