2733
2739
عنوان

کسی خودش یا اشناهاش عمل لیزری شقاق و بواسیر کرده؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 453 بازدید | 47 پست
چي بود داروش؟  

جوشونده داد که بخورم و توش بشینم و حب(قرص گیاهی) روغن کرچک بمالم موضع 

❤اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤        ۲۹ اردیبهشت زیباترین روز زندگیمه چون خدا تو رو بهم داد💋💋💋                                                     Be yourself:People don't have to like you and you don't have to care
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درد فرق داره..شاید دردش به اون شدت نبوده

اون شقاق داشت

لطفا از پیج فروش لباس زیرم توی اینستا بازدید و حمایت کنینLebaszir_afsoon                                                   پیج فروش کتابم با 50درصد تخفیفBaran_e_kherad📚😍  لطفا یه صلوات برای اینکه عشقم برگرده سرکارش بفرسین😢دونفر با این خط داخل نی نی سایت هستن لطفا از تناقض صحبت ها تعجب نکنین😂   لطفا لطفا لطفا وقتی تاپیک میزنم نیاین انرژی منفی بدین..کلا آدمایی که میدونن انرژی منفی هستن وارد تاپیکام نشن     تا بی احترامی نبینم بی احترامی نمیکنم پس نگین دهه هشتادیا فلان..چون بشدت معتقدم جواب های هوی میباشد😁             درخواست دوستیم قبول نمیکنم                          
2742
نمیدونم لیزری بود یا چی.. ولی عشقم همین یکی دو هفته پیش عمل کرد اون دو روز درد داشت بااینکه مرد بو ...

خانوادم باهام همراهی نمیکنن مجبورم😭😭😭😭

قربون شما۰
منم شقاق دارم نمیدونی چی بهت داد؟؟؟

رفتم گفتم شقاق دارم . جوشونده و حب و روغن کرچک داد. .

❤اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤        ۲۹ اردیبهشت زیباترین روز زندگیمه چون خدا تو رو بهم داد💋💋💋                                                     Be yourself:People don't have to like you and you don't have to care
شقاق

عزیزم تا حالا عسلو امتحان کردی...تو یه سایت بودم ینفر گفت میخواستم عمل کنم چند شب عسل مالیدم دردم رفت و خوب شدم و چند نفر دیگه هم به گفته اون انجام دادن و خوب شدن..عسل رو به ناحیه مقعدت و داخلش باید بمالی..امتحانش کن ضرر نداره

2740
خانوادم باهام همراهی نمیکنن مجبورم😭😭😭😭

مجردی؟

لطفا از پیج فروش لباس زیرم توی اینستا بازدید و حمایت کنینLebaszir_afsoon                                                   پیج فروش کتابم با 50درصد تخفیفBaran_e_kherad📚😍  لطفا یه صلوات برای اینکه عشقم برگرده سرکارش بفرسین😢دونفر با این خط داخل نی نی سایت هستن لطفا از تناقض صحبت ها تعجب نکنین😂   لطفا لطفا لطفا وقتی تاپیک میزنم نیاین انرژی منفی بدین..کلا آدمایی که میدونن انرژی منفی هستن وارد تاپیکام نشن     تا بی احترامی نبینم بی احترامی نمیکنم پس نگین دهه هشتادیا فلان..چون بشدت معتقدم جواب های هوی میباشد😁             درخواست دوستیم قبول نمیکنم                          
عزیزم تا حالا عسلو امتحان کردی...تو یه سایت بودم ینفر گفت میخواستم عمل کنم چند شب عسل مالیدم دردم رف ...

قبلا امتحان کردم یه مدت کوتاه ولی از امشب شروع میکنم خداکنه که شفای من تو این باشه😭

قربون شما۰
نگو تروخداااا چرا بدتر شد؟

دورت بگردم من رابطه م باهاش اصلا خوب نيس از من اصلا خوشش نمياد واسه همين جزئياتشو نميپرسم ولي ٨-٩ سال پيش عمل كرد ديدم توي صحبتاش ميگه ك خيييلس بدتر شده هرروز ميره دگزامتازون ميزنه از شدت درد و اينكه مدام خون دفع ميكنه!اينم بگم ك توي خونوادشون اكثرا اينجورين يني برادراي مادرشوهرمم همشون اينجورين!خدا كمكت باشه انشاءالله خيلي سخته انشاءالله زودي خوب ميشي😘😘😘امروز يكي از بچه ها اينجا نوشته بود مث شما بوده كوهان شتر از قصابي گرفته آب كرده گذاشته يخچال بعد مث شياف ميزاشته داخل اون خوبش كرده🌹🌹🌹

كاربر دخترشمالي هستم كه بخاطر يه بي چاك و دهن تعليق شدم
نامزد دارم 

خب با همکاری همون برو عمل کن

شقاق

کدوم‌شهری اگه تهرانی آدرس دو تا عطاری عالی بدم برو اونجا خوب میشی . من یه سال درد کشیدم خیلی بد بود .

2706