2737
2734

دارم از درد میمیرم ۱ ساله این مریضی با منه.. بخاطر کرونا نمبتونم برم بیمارستان

😭😭😭😭خدا نصیب گرگ بیابون نکنه

قربون شما۰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شقاق و بواسیر دو تا مقوله جدا از هم هستنا

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
2740

برو عطاری . منم یه سال شقاق داشتم گفتن بیا عمل چون میترسیدم نرفتم . داروی دکتر اصلا تاثیر نداشت ولی رفتم عطاری یه ماه نشد خوب شدم .

❤اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤        ۲۹ اردیبهشت زیباترین روز زندگیمه چون خدا تو رو بهم داد💋💋💋                                                     Be yourself:People don't have to like you and you don't have to care

نمیدونم لیزری بود یا چی..

ولی عشقم همین یکی دو هفته پیش عمل کرد

اون دو روز درد داشت بااینکه مرد بود از پا افتاده بود

چطور یسال تحمل کردی؟

لطفا از پیج فروش لباس زیرم توی اینستا بازدید و حمایت کنینLebaszir_afsoon                                                   پیج فروش کتابم با 50درصد تخفیفBaran_e_kherad📚😍  لطفا یه صلوات برای اینکه عشقم برگرده سرکارش بفرسین😢دونفر با این خط داخل نی نی سایت هستن لطفا از تناقض صحبت ها تعجب نکنین😂   لطفا لطفا لطفا وقتی تاپیک میزنم نیاین انرژی منفی بدین..کلا آدمایی که میدونن انرژی منفی هستن وارد تاپیکام نشن     تا بی احترامی نبینم بی احترامی نمیکنم پس نگین دهه هشتادیا فلان..چون بشدت معتقدم جواب های هوی میباشد😁             درخواست دوستیم قبول نمیکنم                          
چه کارهایی رو تا حالا امتحان کردی..من خیلی مطلب در این باره خوندم..چیزهایی که خود دوستان نتیجه دیدن. ...

اب گرم میخورم صبحا از ویتامین ای استفاده کروم شیاف پماد...

قربون شما۰
2706