2737
2739
عنوان

لعنت به تنبلی تخمدان

809 بازدید | 57 پست

یک سال و سه ماه میگذره

دارم دیوانه میشم

دو دوره کلومیفن خوردم فایده نداشت

دکتر عکس رنگی رحم نوشته پنج ماهه به هر دری میزنم بسته اس نمیتونم برم

دکترا از ترس کرونا جمعش کردن اینجا

شهر دیگه وقت گرفتم خورد به منع رفت و امد

Dht ام اول ک شروع کردم ۸۰۰ بود . گفتن برو اقدام کن شاید شدی

یک سال دویدم . دیدم حالم بهم ریخته. ازمایش دادم دیدم dht یا دی هیدرو تستسترونم شده ۱۷۰۰

دکتر گفت جلوگیری مطلق. تو شرایط تو بچه ات پسر باشه اندام تناسلیش تشکیل نمسشه.

دارو داد

خوردم. اونموقع ها پیش اومد برم مشهد . پیش امام رضا دعا کردم کمکم کنه. چون دکتر امیدی نداشت بهم

برگشتم ازمایش دادم دکتر گفت معجزه شده

۳۶ شده بود dht

تا الان منع اقدام بودم. این ماه رفتم تو اقدام چون نرسیدم به موقع دارو شروع کنم طبیعی بوده

واگرنه دکتر لتروزول داده بود

دعا کنید طبیعی باردار شم این ماه کلی نذر و نیاز کردم

بخدا کم اوردم انقدر روحیه ام خراب شده ک بهم حمله عصبی دست میده

رفتم تحت نظر روانپزشک و روانشناس

. بچه جاریمو میبینم ک تو ماه عسلش حامله شده راحت خون به جگرم میشه و چقدر میکوبنش تو سرم

تو رو خدا دعام کنین.

اینجا فرهنگشون جوریه ک دیگه کم کم تو فامیل میپیچه حتما من چیزیمه ک تا حالا بچه دار نشدم

هر چند من چراغ خاموش میرم جلو

دعام کنید تو رو خدا

دل آدم خیلی چیزا میخواد . ولی آدم نمیدونه چیکار کنه.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بابا یک سال که چیزی نیست واسه اقدام اینجور پیش بری خودتو پیرمیکنی منم مثل تو بودم ولی به همه می گفتم خودم بچه نمیخوام بعد سه سال خدا بهم بچه داد نگران نباش حامله میشی توهم

2742

ان شاالله تا ۹ماه دیگه نی نیت بغلت باشه

خدایا از لطف و رحمت خودت ب ما بده

نی نی سالم میخوایم😊

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
2740

ای بابا دختر چقدر زود خودتو باختی من سه سال تو اقدامم مثل تو نشدم تازه جاری عزیزم یکی داشت من اقدام کردم الان ۵۰ روز یکی دیگه هم زاییده تو ۹ ماه بارداریش هم روزی نبود زنگ نزن زخم نزن بخصوص اوایل ول کن حرف مردم تو جامعه ما اگه بخوای برای حرف بقیه اهمیت قائل بشی پس در زندگیتو تخته کن خدا باید بهمون بده مگه اون جاریت تو ماه عسلش حامله شده دست خودش بوده نه خیر خدا خواسته پس به منو و تو هم اگه بخواد میده نخواد هم ما به هر دری بزنیم نمیده که نمیده

بابا یک سال که چیزی نیست واسه اقدام اینجور پیش بری خودتو پیرمیکنی منم مثل تو بودم ولی به همه می گفتم ...

خدا را شکر عزیزم. خدا براتون نگه داره

منم به همه همینو میگم

دل آدم خیلی چیزا میخواد . ولی آدم نمیدونه چیکار کنه.

ناامید نباش عزیزم بسپار به اون بالایی یه گوشت در یه گوشت دروازه هر کس گفت بچه بگو فعلا میخوایم دو نفری خوش بگذرونیم خجالت هم نداره بگو بچه یه چیزی بین منو شوهرم بقیه قرار نیس نظر بدن اگه ۴ نفر اینجور بگن بقیه به خودشون اجازه نمیدن دخالت کنن

وا چه جاری حولی داری اخه تو ماه عسل!

یک سال که طبیعی شما نشدی

اول استرس رو دور کن بعد هم انشاالله به پاکی امام رضا خدا بهت بچه سالم و صالح بده

یه صلوات برای سلامتی همه مامانای گل بفرستید و مامان منم مهمون کنید  
زیاده . بدون امپول و دوفاستون پریود نمیشم. روزی سه تا متفورمین میخورم

بخدا من دوست دارم تنبلی شدید چاق پریود ۶ ماه یکبار اما سریع حامله شد من پریودم منظم،شوهرم سالم خودم سالم لوله باز نشدم الان بیام حلق اویز کنم خودمو درست میشه

2706