2733
2734
عنوان

واسه بار دوم دارن طلاقم میدن😭😭

8689 بازدید | 173 پست

بار اول توی عقد بودیم، طرف گفت نمیخوامت و رفت...

بار دوم ازدواج کردم الان ۵ ساله داره ازش میگذره امروز شوهرم گفت صبر کن تا فردا صبح ببین من طلاقت میدم یا نه.

دعوامونم سر اینه که شوهرم خیلی خیلی عصبی و کم تحمله. باورتون نمیشه اگر بهش بگم بالای چشمت ابروعه پاچمو میگیره. بخاطر کوچکترین موضوع دیشب دعوامون شد و هرچی از دهنش دراومد گفت حتی دست روم بلند کرد. 

بچه ها خیلی دیوونه شده هیچوقت اینجوری نبود. گوشیشو شکست آیینه ماشینشو شکست، کلی توی در و همسایه داد و بیداد کرد.

من دیگه مطمئنم که فردا واسه طلاق اقدام میکنه.

توروقران بگید چیکار کنم بار دوممه که دارن طلاقم میدم.

باورتون نمیشه چقدر خانواده آبرومندی دارم حتی توی طایفه مون هیچ دختر طلاق گرفته ای نیست فقط منم.

دارم نابود میشم از ناراحتی و خجالت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

شوهرت هم ازدواج دومشه ؟

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن

صبر کن تا فردا اگرم بخواد طلاق بده چون از جانب اونه انقدر سختی داره و طول میکشه که خودش عقلش میاد سر جاش مطمئن باش فردا نمیره

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!

چرا منتظر موندی تا الان خودت میرفتی برا طلاق از خداتم باشه این چ زندگی‌ قرار نیست ی زندگی ب هرقیمتی ادامه پیدا کنه فقط چون طلاق و بد میدونن اطرافیان بیه مگه چند بار زندگی میکنی 

2706