2752
2734
عنوان

لعنت به تنبلی تخمدان

| مشاهده متن کامل بحث + 809 بازدید | 57 پست
عزیزم جای خوب کسی رفتی امام رضا از همه ی دکترا بهتره منم یک تخمدان دارم تازه اونم تنبل و کیست ساز که ...

به خدا نذر کردم یا امام رضا اگه بهم بچه سالم بدی پسر باشه به نیت خودت میذارم رئوف اسمشو دختر باشه به نیت جده اتون فاطمه زهرا ریحانه

انشاالله خادم باشن 

دل آدم خیلی چیزا میخواد . ولی آدم نمیدونه چیکار کنه.
ان شاالله تا ۹ماه دیگه نی نیت بغلت باشه خدایا از لطف و رحمت خودت ب ما بده نی نی سالم میخوایم😊

عزیزم انشاالله شما و من هر دو دامنمون سبز شه نینی سالم بیاد بغلمون. خدا از دهنت بشنوه عزیزم🥰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا را شکر عزیزم. خدا براتون نگه داره منم به همه همینو میگم

ممنون گلم منم هرکی حامله میشد کلی غصه میخوردم ولی پیش بقیه اصلا نمی گفتم باردار نمیشم این ماه اخر دیگه کلابیخیال شدم که درکمال تعجب باردار بودم بدون قرص ودکتر امیدتو از دست نده خدابزرگ تر از اون چیزیه که فکرشومیکنی

2731
به خدا نذر کردم یا امام رضا اگه بهم بچه سالم بدی پسر باشه به نیت خودت میذارم رئوف اسمشو دختر باشه به ...

امید داشته باش وضعیتت از من بدتر نیست من حامله شدم شما صد در صد میشی به حق امام هشتم

ای بابا دختر چقدر زود خودتو باختی من سه سال تو اقدامم مثل تو نشدم تازه جاری عزیزم یکی داشت من اقدام ...

حق با شماست. ولی روحیمو باختم . سخته برام بی خیال بودن. ولی سعی میکنم

انشاالله شما هم به ارزوت برسی

ممنون گلم منم هرکی حامله میشد کلی غصه میخوردم ولی پیش بقیه اصلا نمی گفتم باردار نمیشم این ماه اخر دی ...

چون استرس نداشتی سپردی دست خدا

یه صلوات برای سلامتی همه مامانای گل بفرستید و مامان منم مهمون کنید  
دو ساله

هنوز زوده زن دایی منم کیست داشت رفت دکتر بعد دوسال حامله شد خیلیا دیر حامله مشن دو سه سالی گاهی شش سالی طول میکشه هرکسی قرار نیست تو سال اول حامله بشه

تیکر 
ناامید نباش عزیزم بسپار به اون بالایی یه گوشت در یه گوشت دروازه هر کس گفت بچه بگو فعلا میخوایم دو نف ...

عزیزم ممنون از دلگرمیت😘 فعلا دارم همینا رو میگم . توکلمم بخداست

وا چه جاری حولی داری اخه تو ماه عسل! یک سال که طبیعی شما نشدی اول استرس رو دور کن بعد هم انشاالله ...

بخدا هی هم میگن نمیخوای یه دوستی واسه نوه ما بیاری 🙄

انشاالله. این ماه باز تحت دارو اعصابم استرسم کمتره. 

حق با شماست. ولی روحیمو باختم . سخته برام بی خیال بودن. ولی سعی میکنم انشاالله شما هم به ارزوت برسی

سعی کن خودتو سرگرم کنی،کتاب بخون،قران بخون خیلی ارامش میده چله بگیر برای خودت هر وقت فکر منفی اومد وضو بگیر بشین جلو قبله باهاش حرف بزن من اگه بگم بخاطر حرف مردم ۱۵۰۰ کیلومتر از شمال اومدم جنوب باورت میشه یکسال و نیم اومدم چشمم داره در میاد نرفتم چون نمیخوام با حرف دیگران زندگی الانمو خراب کنم من تجربه تورو دارم میدونم خیلی سخت اما کسی نمیتونه بهت کمک کن فقط و فقط خودت استرس خودش عامل برای تشکیل نشدن لقاح 

بخدا من دوست دارم تنبلی شدید چاق پریود ۶ ماه یکبار اما سریع حامله شد من پریودم منظم،شوهرم سالم خودم ...

وای دور از جونتون. عزیزم . انشاالله خدا راهی جلو پاتون بذاره 😘

عزیزم ممنون از دلگرمیت😘 فعلا دارم همینا رو میگم . توکلمم بخداست

قربون تو عزیزم انشالله همون امام رضا بهت یه گل پسر میده یه گل دختر اون بالایی باید بخواد منم قبل اقدامم رفتم مشهد همونجا ازش خواستم گفتم برم دفعه دیگه با بچه بیام سه سال بچه دار که نشدم قسمت هم نمیشه برم باید بمونم با بچه برم بعد کرونا

2706