2733
2734
عنوان

الان آزاد شدم بیاید ی نصیحت کنم بهتون

| مشاهده متن کامل بحث + 1519 بازدید | 74 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آیدیمو یادم رفته چه جوری نوشته بودم. با شماره تلفن هم میشه برگردونن؟ و اینکه شماره تلگرامشون کجاست؟& ...

@NinisiteADMIN

اینو توی تلگرام سرچ کن 

آی دیتو نمیخواد

شماره تلفن یا ایمیل

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                
2742
منم تو تاپیکاش رفتم و همینو متوجه شدم،👌👌

خب همه گزارش بزنیم براش مگه کیه به نی نی یار بگیم بترکونه نکنه آقازاده ای چیزی باشه

خدایا شکر به داده ها و نداده هیچ پرچمی غیر کربلا بالا نیست ✮✮✪✮✮ حسین معنی آزادی است ✮✮✪✮✮حسین چشمه خوبی ها ✮✮✪✮✮ حسین برکت این دنیا ✮✮✪✮✮حسین پاکی بارانها ✮✮✪✮✮ حسین روشنی جانها ✮✮✪✮✮بابی انت و امی و نفسی و اهلی و مالی ✮✮✪✮✮ همه وجودم گرفته، به هوای تو شور و حالی
2738
اخه اکثر کاربریهایی که یه هو بدون تذکر قطع میشه رو نی نی یار شب زحمت کشیده🙄🙄 

اتفاقا منم تعلیق شده بودم چن ماه بود هر چقدرم درخواست دادم هیشکی جواب نمیداد نی نی یار شب زحمت کشید کارمو درست کرد

البته اینم من کلا زیاد با کسی حرف نمیزنم واقعا نمیدونم چرا تعلیق شدم 

خب همه گزارش بزنیم براش مگه کیه به نی نی یار بگیم بترکونه نکنه آقازاده ای چیزی باشه

ب حرف میکشوندت بعد فوری اسکرین میده ب نینی یار 

خدابسر شاهده من فقط ی جمله ساده گفتم ی کاری کرد حتی کامنتای خودشم ک ج منو داد حذف کردن

کسی ک تعلیق میشه کامنتاش پاک نمیشه

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                

من یسری که رفتم براش اتفاقا گزارش زدم ولی بقیه در حال بحث کردن بودن خودشم چیزی نمی‌گفت 

اتفاقا منم تعلیق شده بودم چن ماه بود هر چقدرم درخواست دادم هیشکی جواب نمیداد نی نی یار شب زحمت کشید ...

منم زیاد بحث نمیکنم فقط ی جا شوخی خنده باشه میگیم می‌خندیم

ب حرف میکشوندت بعد فوری اسکرین میده ب نینی یار  خدابسر شاهده من فقط ی جمله ساده گفتم ی کاری کر ...

خاک بر سر پلیذش توی مجازی اینقدر بده تو دنیای واقعی دیگه چیه 

خدایا شکر به داده ها و نداده هیچ پرچمی غیر کربلا بالا نیست ✮✮✪✮✮ حسین معنی آزادی است ✮✮✪✮✮حسین چشمه خوبی ها ✮✮✪✮✮ حسین برکت این دنیا ✮✮✪✮✮حسین پاکی بارانها ✮✮✪✮✮ حسین روشنی جانها ✮✮✪✮✮بابی انت و امی و نفسی و اهلی و مالی ✮✮✪✮✮ همه وجودم گرفته، به هوای تو شور و حالی
2706