2733
2739
عنوان

الان آزاد شدم بیاید ی نصیحت کنم بهتون

| مشاهده متن کامل بحث + 1517 بازدید | 74 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خلاصه گولشو نخورید 😂😂حکایت اونه ک گل میدادم دست خانمای بدحجاب توی مترو 

بعد از اونور هرکی‌گل داشت دستگیرش‌میکردن

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                
ن ب من ک هیچی نگفتن عین شاسکولا تا دوروز حس میکردم سایت خرابه بعدا فهمیدم

سایت مثل همیشه بود ولی شما نمیتونستین وارد بشین ؟ یا یه جور دیگه ‌؟

چون گاهی وقتا من میام سایت یه طور دیگه است نامنظمه😅

من مسلمان هستم .اسلام کامل است.اما،من نیستم.اگر اشتباهی از من سر زد؛ این عیب را به من نسبت دهید نه دینم!!!                  👈 🌼اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری(س)🌼                            بانو جان!  وقتی یزیدیان برای تحقیر زینب (سلام الله علیها ) رو بند او را برمیدارند بدان که تنها یزیدیان بیحجابی را برای تو میخواهند و « بی حجابی تحقیریست از سوی دشمن »                                  به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸ 
2731
من چهار تا کاربریم اینجا ترکیده سر مسایل دینی و سیاسی هی هم میام حرفی نزنما ولی وقتی حرف زور میشنو ...

منم این کاربری چهارممه

دیگه با شماره موبایل قبلی نمیشه اومد؟ من این شماره موبایل چهارممه

عطریاس چندتاس کدومو میگی

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
چرا منو بر نمیگردونن؟ منم چیز خاصی نگفته بودم. کلا قطع دسترسی شدم. با شماره جدید اومدم

ایمیل بزن یا برو توی تلگرام بگو

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                
2740
نه گزارش زدنه زیاد باعث میشه خودتم بترکی 

اوه ممنون پس دیگه واسه کسی گزارش نمیزنم 😥

من مسلمان هستم .اسلام کامل است.اما،من نیستم.اگر اشتباهی از من سر زد؛ این عیب را به من نسبت دهید نه دینم!!!                  👈 🌼اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری(س)🌼                            بانو جان!  وقتی یزیدیان برای تحقیر زینب (سلام الله علیها ) رو بند او را برمیدارند بدان که تنها یزیدیان بیحجابی را برای تو میخواهند و « بی حجابی تحقیریست از سوی دشمن »                                  به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸ 
منم این کاربری چهارممه دیگه با شماره موبایل قبلی نمیشه اومد؟ من این شماره موبایل چهارممه

نه نمیشه

منم با شماره همسر و بابا و مامانم اومدم

من به یک اصلی پایبندم جواب ابلهان خاموشیست 
سایت مثل همیشه بود ولی شما نمیتونستین وارد بشین ؟ یا یه جور دیگه ‌؟ چون گاهی وقتا من میام سایت ...

ن مث همیشه بود من نمی‌تونستم وارد کاربریم بشم

ن مث همیشه بود من نمی‌تونستم وارد کاربریم بشم

خب خداروشکر که برگشتین🤗

عطریاس چندتاس کدومو میگی

اونی ک پروفایلش‌ کارتونیه فک کنم امضاش مذهبیه

2706