2737
2739
عنوان

الان آزاد شدم بیاید ی نصیحت کنم بهتون

| مشاهده متن کامل بحث + 1517 بازدید | 74 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اگر اسمش دقیقا عطریاس هست، من گشتم نیافتم🤔

توی امضام اسمشو نوشتم

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                
استارتربحث شماوعطریاس درموردچی بود

مهم نیست الان دوباره تعلیق میکنن

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                
2740
باید بری بگی تابرگردوننت یا بعد ده روز برمیگرده خودش

باید بگی

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵
اتفاقا منم تعلیق شده بودم چن ماه بود هر چقدرم درخواست دادم هیشکی جواب نمیداد نی نی یار شب زحمت کشید ...

خودش ترکونده لاید خودشم برگردونده😅😅

حالا درهرصورت شمااستثنا بودید من نظرخیلیارو گفتم .تو یه تاپیک دیگم بودم نظرات میخوندم همینو تایید کردن

مهم نیست الان دوباره تعلیق میکنن

الان تاپیکتو دیدم خیلی ناراحت شدم امیدوارم لحظه ای فرابرسه که همه چی یک طرفه دیگه نباشه

(نگاه به نامحرم تیری زهرآلود ازناحیه شیطان است) این رو به کاربری مسلمان نما گفتم وتوسط همپالکی هاش ونی نی یار تعلیق شدم علت تعلیق:توهین وفحاشی🙁 
سلام خانومی یه سوال خیلی مهم داشتم ازتون اگه میشه لطفا درخواستمو قبول کنید

بفرمایید

2706