2737
2739
عنوان

الان آزاد شدم بیاید ی نصیحت کنم بهتون

| مشاهده متن کامل بحث + 1517 بازدید | 74 پست
الان نظر بزارم یانزارم قطع نشم مادربزرگیم براخودما

الههههییی،خداحفظت کنه عزیزم

ناهید،هیچوقت فراموشت نمیکنم،خیلی بهم لطف کردی،به فکرم بودی،ازت ممنونم،لطفا منو حلال کن.این امضا فقط مال نسترن جون منه⁦❤️⁩⁦❤️⁩🥰🥰(و زهرا ست،زهرا منو کچل کرد،اصرار کرد مجبور شدم اسمشو بزارم تو امضام😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒)😂😂😂،نسترن جون،آبجی قشنگم:هرقدر رفاقت بکنم می ارزی/اظهار صداقت بکنم می ارزی/آنقدر عزیزی تو برایم ای دوست/صد بار که یادت بکنم می ارزی.⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم تو تاپیکاش رفتم و همینو متوجه شدم،👌👌

جالب اینجاست کلا کامنتای من پاک شده ها

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                
مه به منکه میگفتن یه ماه طدل میکشه انقدر خواهش کردم که معلوم نیست بازم کی برگردوننم

اووووووف

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                
2740
بچه ها ادم قطع شه، دلیل قطع شدنشو بهش می گن؟

ن ب من ک هیچی نگفتن عین شاسکولا تا دوروز حس میکردم سایت خرابه بعدا فهمیدم

آزادیت مبارک 😅 منم یبار تویه تاپیک یه نفر گفت واسه تاپیکم گزارش بزنم منم گزار ش زدم یه هفته تعلیق ...

یعنی نباید گزارش بزنیم ؟

من مسلمان هستم .اسلام کامل است.اما،من نیستم.اگر اشتباهی از من سر زد؛ این عیب را به من نسبت دهید نه دینم!!!                  👈 🌼اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری(س)🌼                            بانو جان!  وقتی یزیدیان برای تحقیر زینب (سلام الله علیها ) رو بند او را برمیدارند بدان که تنها یزیدیان بیحجابی را برای تو میخواهند و « بی حجابی تحقیریست از سوی دشمن »                                  به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸ 
آزادیت مبارک 😅 منم یبار تویه تاپیک یه نفر گفت واسه تاپیکم گزارش بزنم منم گزار ش زدم یه هفته تعلیق ...

واقعا چقدر مسخره شده اینجا !زندان هم همچین قوانینی نداره که اینا اینجا گذاشتن😑😑😑

ی کاربر تاپیک جوکهای جنسی زده بود

براش گزارش زدم 

چند تا کاربری بد دهن بهم بدوبیراه گفتن 

هیچ کاریشون نکردن 

حالا تاپیک سیاسی بزنی سه سوت میفرستنت هوا

عجب حلوای قندم من😁                                   عجب ماه بلندم من😁
2706