2737
2734
عنوان

شمارم تو تلگرام محروم شده

275 بازدید | 11 پست

من دیدم یدفعه ازتلگرام خارج شدم بعد اومدم دوباره واردشم اینو میزنه چیکارکنم سریع درست شه؟همه درسامم تو تلگرام😭🤦‍♀️😐

امروز 

جلوی آینه به خودت نگاه کن و بگو:به بهترین جاها میرسونمت :)💜🪞›‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

ایمیل بده ب پشتیبانی تلگرام و همینو بنویس و یا بگو کسب و کارم تو تلگرامه و مسدود شدم لطفا اکانتم رو لغو مسدودی کنید تو گوگل هست ایمیل پشتیبانی 

♦️ ۲۳ ساله / اگه نظر مخالف و متفاوتی با من داشتین حتما ریپلای کنید یا قانعم میکنید یا قانعتون میکنم 

تلگرامت اصلی بود؟

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تلگرامت اصلی بود؟

اره🥲

جلوی آینه به خودت نگاه کن و بگو:به بهترین جاها میرسونمت :)💜🪞›‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
2728
ایمیل بده ب پشتیبانی تلگرام و همینو بنویس و یا بگو کسب و کارم تو تلگرامه و مسدود شدم لطفا اکانتم رو ...

درستت میشه؟چقد طول میکشه🤦‍♀️

اره🥲

خب احتمالا قوانین رو نقض کردی که اینجوری شده نمیدونم یا اشتباه شده

تنها راه همونیه که بالاتر گفتن باید به پشتیبانی پیام بدی

یا با یه اکانت دیگه بری کانال‌ها رو پیدا کنی

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
درستت میشه؟چقد طول میکشه🤦‍♀️

آره معمولا درست میشه اطلاعاتت رو درست وارد کن شماره ات رو اولش +98 بذار نه 098 اگه انگلیسی نمیتونی بنویسی گوگل ترنسلیت ترجمه کن و اونجا کپی کن الگو پیام هست سرچ کنی میتونی پیدا کنی همون بفرستی 

ممکنه حتی کمتر از یه ساعت درستش کنن ممکنه هم طول بکشه 

♦️ ۲۳ ساله / اگه نظر مخالف و متفاوتی با من داشتین حتما ریپلای کنید یا قانعم میکنید یا قانعتون میکنم 
آره معمولا درست میشه اطلاعاتت رو درست وارد کن شماره ات رو اولش +98 بذار نه 098 اگه انگلیسی نمیتونی ب ...

فرستادم مرسی

2738
واستون درست شد؟؟؟  چون برا من دقیقا دیروز اینطوری شد

پیامتو الان دیدم نه،دیگه درست نمیشه😕

کزارشت زدن چیکار کردی مگ

هیچی😐