2733
2734
عنوان

😶میخوام جداشم

439 بازدید | 33 پست

نامزدم ویزای تحصیلی داره کاراش داره جور میشه تاعید که بریم منم قبل ازدواج میدونستم اما گفته بود بعد اشناییمون منصرف شده اوایل خودم دوران مجردی قصد داشتم برم اما ازالان نه دلم میخواست سی سالگی به بعد برم به خانوادم وابستم الان میگه باید بریم منم دوست ندارم تواین سن برم کشور غریب دور از مادرم دانشگاهمم نصفه بمونه چیکارکنم؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به سلامتی اکه همسرت خوبه و موقیعت اونور خوبه ورا که نه میتونی تصویری خرف بزنی درست از نزدیک ببینی بهتره ولی باید تحمل مرد اونم پنح سال کم نیست قشنک فکراتو بکن

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
2738

عجبا چرا چیزی که بقیه ارزوشو دارن خدا میده ب یکی ک اینجوریه..

اخه عزیزم خیلی جای گل و بلبلی زندگی میکنیم هرروز قحطی یچی میاد و حقوقا کمه کفاف زندگیارو نمیده نمیشه صاحبخونه شد و....بعد چرا وقتی میتونی نری

یارانتونم برای خانودتون والله به نفع اینا جهیزیه ول کن شیر بها ولی بچسب بگیره برات یا به اندازه وسیله ها طلا بخره بزاره پیش مامانت بعد برید

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم