2733
2734

⭕🛑اوضاع خیلی بده تا ته بخونید بفهمید!🛑⭕

همسایه ما بیماری دوقطبی داره کل شهر هم میدونن حتی پرونده درمانی داره

قبلا کارمند بهداشت بود، اخراج شد

چون دونفر میخندیدن میگه لابد دارن به من میخندن!برمیداره ظرف فلزی گاز استریل رو پرت میکنه سمتشون سر طرف رو میزنه میشکونه!

تعادل روانی نداره یکبار با همه همسایه ها دعوا با ابروریزی و فحش رکیک کرده

چند ماه بعد اخراجش

به جرم کتک کاری تو خیابون و شکستن ابرو و پاره کردن لب ،6 ماه زندان براش بریدن

با 20 میلیون دیه(8سال پیش 20 میلیون خیلی بود!)

انقدر واسطه رفتن و اومدن که آخرش طرف رضایت داد ولی گفت بفهمم کاری کردی میرم باز درخواست میدم

میگفت بهم جنون دست میده بچه رو مثل سگ میزنم

حتی سابقه داشته دخترشو خفه کنه و بقیه سررسیدن و نجاتش دادن

مچش رو با مردای هرزه گرفتن و داداشاش میومدن جمعش میکردن

رفته بود ارایشگاه موهاشو رنگ کنه،رنگ دلخواهش نشده بود . قیچی برداشته بود موهاشو از ته دیوانه وار قیچی کرده بود ریخته بود کف ارایشگاه

همچین ادمی استخدام اموزش پرورش شد و الان معلم ابتدایی بچه های شماست!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

هر چی جلوتر میرفتم وحشتناک تر میشد تااااا رسیدم به آخرش ،یا ابلفضل

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.

خب بگید کدوم مدرسه کدوم معلم فامیلش چیه مادرا برن شکایت 

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖
2706