2737
2739
عنوان

😶میخوام جداشم

| مشاهده متن کامل بحث + 439 بازدید | 33 پست
😑نمیتونم از مامانم جدا شم سنمم کمه دوست داشتم باد ازدواج یه مدت بمونم بعد برم

خوبی آدمیزاد اینه که زود به شرایط جدید عادت میکنه اونجا برای خودت سرگرمی درست کن تصویری در تماس باش به هرحال آینده خودته سعی کن تصمیمی بگیری که بعدا حسرتش رو نخوری 

[QUOTE=167912558]الان نه هنوز تاعید میره سفارت کارمونو اوکی کنه بعدش[/QUOTE ما پارسال می خواستیم بریم کرونا شده تا عید چیه تا تابستونم راه نمیدن اگه راه بدن ما اولین نفر رفتیم.کدوم کشور میری من برادرم ایران نیست راه نمیدن

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ینی برم باهاش 

ببین اگه میشناسیش و میدونی میتونی اونجا روش حساب کنی و مورد اعتماده اره چرا که نه.

واقعا به فکر رفتنت باش.خوشابحالت ای اروپایی

من دارم خودمو جر میدم ارشدمو بورسیه بگیرم میگن ۱۸۰۰۰هزاردلار سالانه فقط خرج تحصیلمه

بنظرمن کسایی که میتونن برن خدا واقعا بهشون نگاه کرده

[QUOTE=167912558]الان نه هنوز تاعید میره سفارت کارمونو اوکی کنه بعدش[/QUOTE ما پارسال می خواستیم بری ...

فرانسه قراره بریم هنوز ازالان نمیریم مننظریم کرونا یکم جم شه بریم ارمنستان سفارت کارامونو اوکی کنیم

2731