2733
2739
عنوان

هرکی هرچی راجب آخرو زمان از قدیمیا شنیده بیاد اینجا بگه🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 5148 بازدید | 279 پست
[QUOTE=167368810]گروه خونی هارو اگر درخت در نظر بگیریم oریشه هست و بقیا ازون اومدن و اهمیتش اینه دلی ...

عه چکارست اصن عزیزم؟

اره قضیه ساب رو شنیدم 

اهنگ و فیلم و عکس کارتون همچی فقط ساب نیست که

ضمیر ناخوآگاه مثل اسفنج هست شاید تو ندونی ولی واقعا هر چی اطراف و شما متوجه نمیشی اون جذب میکنه 

برا خاهرم و من یه صلوات بفرستید ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه اونارو ندیدیم نمیدونم کدومو میگی من گول نخوردم تو قرآنم هست ولی کامل نگفته چون تو قرآن هست پس الک ...

من قرآنو قبول دارم عزیزم اگه چیزی ام توش گفته مطمئنم کامل گفته 

فقط حرفاتون خیلی مبهمه و شبیه به حرفایی که من از اون آدما شنیدم...

چای گیجی وسط کافه ی دنیا بودم قند لبخند تو پیش همه محبوبم کرد دور کردند تو را تا که مرا سرد کنند تلخی بی کسی ام قهوه ی مرغوبم کرد...
2731
اصلا یجوری حرف میزنه انگار طلسم شده😐 من ترسیدم حس بدی گرفتم  یجور ترس بی علت...

بابا ترسه چی؟جن جن میکنن شما میترسید اون جنه داره زندگیشو میکنه شمام زندگیت میکنی

ولی ترس هست از ندونستن (مثل تاریکی .اتاقت که قبلا رفتی چرا تاریک باشه میترسی؟!(مثاله )چون تاریکی باش ندونستن میاد ما ازینکه نمیدونیم میترسیم)

جسدشونو جانی دپ مخفی کرده تو زیر زمین خونش ازشون تغذیه میکنه. ذهنمو نمیخوام باز کنم هرکی به باز ...

بازیگر مورد علاقت  مورد علاقه منم هست یجورایی 😐

گارد نگیر خشک نباش 

آره آخه من یکی از نزدیکام تو گروه اونا بود حرفاش شبیه اونه حتی گفته بود چاووشی گوش ندین آخرش شیطان پ ...

ن بابا بایه آهنگ گوش کردن ک ادم شیطان پرست نمیشه

من البته نمیشناسم اینایی ک بم گفتین

ولی بعضیا برنامه ریزایارو چون نمیدونن الکی با ۴ تا عکسو آهنگ میخان بگن مردم راهشون کج میشه

این ها(عکس اهنگ ...) تاثیر داره  ولی حرکت آخر نیست ک 

ن بابا بایه آهنگ گوش کردن ک ادم شیطان پرست نمیشه من البته نمیشناسم اینایی ک بم گفتین ولی بعضیا برن ...

ولی خیلی میترسی که بگی برنامه ایلومیناتیهاست که من گفتم و جواب هیچ کامنتیمم ندادی

زندگی کوتاه تر از اونه که بخوای خودتو ندید بگیری..😜
2740
به خاطر برنامه های ایلومیناتی هاست منظورت اینه همه چیز داره برنامه ریزی میشه؟ بله میشده و خواهد شد و ...

نه تاپیک نزدم تا حالا عزیزم دو نفر زدن تقریبا مرتبط با همین موضوع و اولین باره دارم میگم یکمشو.

اوکی شما یکم توخطی مثل اینکه 

نظرت راجب این اسمی ک اوردی چیه؟

ن بابا بایه آهنگ گوش کردن ک ادم شیطان پرست نمیشه من البته نمیشناسم اینایی ک بم گفتین ولی بعضیا برن ...

شاید این موقع صبح  زیاد گیراییم کار نمیکنه شایدم شما درست میگی یا یه چیزی میدونی نمیتونی برسونی

بیخیال

برا امضات صلوات گفتم

چای گیجی وسط کافه ی دنیا بودم قند لبخند تو پیش همه محبوبم کرد دور کردند تو را تا که مرا سرد کنند تلخی بی کسی ام قهوه ی مرغوبم کرد...
خانوم محترم..شما با حرفایی ک درست یا غلط داری میزنی ذهن کاربر هارو درگیر حرفات کردی اونم حرفاییکه اص ...

اخه اینجا مردم رخت خابشونم میگن چون کسی نمیشناسه ادمو من اگر میتوستم بگم خب میگفتم دیگه چرا اذیت کنم؟

تا کنجکاو نشن فک نکنن نرن بگردن که کسی پیشرفت نمیکنه

نه تاپیک نزدم تا حالا عزیزم دو نفر زدن تقریبا مرتبط با همین موضوع و اولین باره دارم میگم یکمشو. اوک ...

من خیلی ساله اینارو میدونم که رازو رمزشون چیه حتی کارتون ها فیلم ها چه چیزایی تو مخ بچه ها میکنن تو مخ خود ماها میکنن حتی کسایی که اینجان و دو راس هستن و اصلا بهشون نمیاد تو اون گروه هستن و اینکه حتی کرونا برنامه ریزی شدست اینکه حتی چه رییس جمهوری بشینه سرجاش و کی برکنارش کنن حتی تو خود ایران تمامش میدونم برنامه ریزی شدست و اون چیزی که ظاهره اصلا اون نیست و این همه جنایت های پشت پرده و دارک وب و و.... و.... و..... اما به همون اسونی ها هم نیست چون برنامشون خیلی دقیق جلو میره و با ذهنه و تا الان حتی رو خود منو شما خیلی تاثیر گذاشته

زندگی کوتاه تر از اونه که بخوای خودتو ندید بگیری..😜
اگه قراره قدرت بزرگتریم باشه که بخواد مارو نابود کنه کاری از دستمون برنمیاد واقعا چه بدونیم و چه ندو ...

مثل مورچه میخای رد شی لهت کنن زندگی چرا میکنیم پس؟

این همه خدا بما زندگی داد ما اینقد بی تفاوت بگیم بدرک دیگه چیکا کنم.

به مامان هم بگی که ۹  ماه نگه داشته جنین رو تو بدن ناراحت میشه .خدا چه حسی داره با این حرف ها پس.

2706