2737
2734
عنوان

هرکی هرچی راجب آخرو زمان از قدیمیا شنیده بیاد اینجا بگه🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 5148 بازدید | 279 پست
عرفان حلقه یه گروهه رائفی پور یع گروه دیگست فکر کنما🤔

آره آخه من یکی از نزدیکام تو گروه اونا بود حرفاش شبیه اونه حتی گفته بود چاووشی گوش ندین آخرش شیطان پرست میشین یا خیلی چرت و پرت دیگه

چای گیجی وسط کافه ی دنیا بودم قند لبخند تو پیش همه محبوبم کرد دور کردند تو را تا که مرا سرد کنند تلخی بی کسی ام قهوه ی مرغوبم کرد...
اره ازش سو استفهده کرد امبر عزیزم مگه عممه ک الکی راجبش بد بگم😂میگم من خودم عاشق فیلماشم اصن استعد ...

جسدشونو جانی دپ مخفی کرده تو زیر زمین خونش ازشون تغذیه میکنه.

ذهنمو نمیخوام باز کنم

هرکی به بازیگر مورد علاقم توهین کنه بهش توهین میکنم

لطفا برو ذهن یکی دیگه رو باز کن.

{ خانم هستم }

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب شدبهمون گفت گوش کنیم وگرنه عقلمون نمیکشید😂😂😂اول من یه چی میگم بگواون گوش کنه،،فقط رواملاکلمات ...

عزیزم ببخشید چون سریع مینویسم و قدرت بیان من از ۱۰ ۹ هست ولی نمیتونم بگم اینجا متاسفانه 

دارم نشونه میدم اگر کسی قراره تو مسیر قرار بگیره خودش راهشوپ یدا کنه

برا خاهرم و من یه صلوات بفرستید ممنون
2731
آره آخه من یکی از نزدیکام تو گروه اونا بود حرفاش شبیه اونه حتی گفته بود چاووشی گوش ندین آخرش شیطان پ ...

ماهم یه آشناهمون بود وقتی راجع به این چیزا میگفت میخندیدم محلش نمیدادم

اره ازش سو استفهده کرد امبر عزیزم مگه عممه ک الکی راجبش بد بگم😂میگم من خودم عاشق فیلماشم اصن استعد ...

خداوکیلی این حرفا رو از کجا میاری؟؟؟

ما هیچی مغز خودت داغ نکرد از فشار زیاد؟؟؟😐

اونی ک جلوحرفات سکوت میکنه لزوما نابلدنیست شعورش از تو بیشتره :)
2738

به خاطر برنامه های ایلومیناتی هاست منظورت اینه همه چیز داره برنامه ریزی میشه؟ بله میشده و خواهد شد ولی من تاپیکتو نفهمیدم کدومو گفتی 

زندگی کوتاه تر از اونه که بخوای خودتو ندید بگیری..😜
والا چی بگم..ولی واقعا ترسیدم ازت یجور ترسناک و مبهمی حرف میزنی مغزم هنگ کرد😐😐😐

از من چرا بترسی اخع؟😂

یه پیام دگم گفتم قضیه مثلا این نیست بگی ای وای من oهستم ترسیدم ندونستن ترس داره 

خدا هست همین فقط امید میده 

ماهم یه آشناهمون بود وقتی راجع به این چیزا میگفت میخندیدم محلش نمیدادم

من زودباورم داشت روم اثر میکرد دیدم با اون همه ادعا زندگی خودش ترکید وخودشو نابود کرد به خودم اومدم... 

چای گیجی وسط کافه ی دنیا بودم قند لبخند تو پیش همه محبوبم کرد دور کردند تو را تا که مرا سرد کنند تلخی بی کسی ام قهوه ی مرغوبم کرد...
من زودباورم داشت روم اثر میکرد دیدم با اون همه ادعا زندگی خودش ترکید وخودشو نابود کرد به خودم اومدم. ...

اتفاقا اون هنوز همون عقیده هارو داره مخ خیلیا رو شست و شو میده اما من به قول گزارشگره چغر و بد بدنم نمیزارم روم تاثیر بزاره😂💪🏻

از من چرا بترسی اخع؟😂  یه پیام دگم گفتم قضیه مثلا این نیست بگی ای وای من oهستم ترسیدم ندونستن ...

مرسی واقعا...☺

ذهنم ب آرامش خاصی رسید خیلی قانع شدم😐😕

اونی ک جلوحرفات سکوت میکنه لزوما نابلدنیست شعورش از تو بیشتره :)
کی به این خوبی مغزتو شست و شو داده؟اینهمه ریزبینی و تحقیق و تفحص برای چی؟

عشقم هر طور خودت دوسداری بگو میل خودت😚

شماها دقیق همون ادم های کور خیلی وقت پیشین همونا ک باور نمیکردن بدون فکر همه حرفارو رد کردن و کسی ک اون حرفارو زد رو متهم کردن

2706