2737
2734
عنوان

هرکی هرچی راجب آخرو زمان از قدیمیا شنیده بیاد اینجا بگه🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 5148 بازدید | 279 پست
سلام  شماچقدر ساده هستید سر صبح سرکارتون گذاشتن اون خانم یا آقا هرکی هیچ یک از حرفاش همخونی ن ...

اره دقیقا سر کار بودیم اول راجب گروه خونی بود بعد که شروع کردم گفتن گفت نه اونارو نمیگم قرانو میگم تو قران چیزی راجب کد و گروه خونی اومده😁؟ 

زندگی کوتاه تر از اونه که بخوای خودتو ندید بگیری..😜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
انشالله چقدر ندیده دوسش دارم💓

سلام استارتر.یه کار خیری میکنی؟

ببین تاپیک منو تحت عنوان پیشگویی ناردین پارسال پریسام امسال بخون،اگه دوست داشتی و تونستی بچه هایی که تو این تاپیک بودن.رو هم بهشون بگو بخونن،

خب حالا اینکه این دوستمون که اومدن یه چیزایی که سرو تهش بهم ربط نداره رو گفتن من نمیتونم بگم صد در صد فرقه اند یا نه.چون کلااااااا معلوم نبود چی میگن.ولی همچنان با کسایی که میان یه چیزی رو نصفه میگن و بچه ها رو میترسونن و کلا مبهم حرف میزنم مشکل دارم.اگه حرف خدا پیغمبره که چیز مخفی و سِکرِت نداریم.اگه حرف دشمنه که اگاه سازی مردم خیلی کار بزرگیه...من نمیدونم این ادما چرا میان مبهم حرف میزنن.....پس اصلا حس خوبی به این بنده خدا ندارم

من تحقیقات و مطالعه فراوان کردم درمورد ایلومناتی و آینده جهان و به لطف خدا یه چیزایی بلدم.اما چون اینجا نمیشه ویس گذاشت و همچنین پست کرد ن یه متن کلی زمان میبره من پیشنهاد میکنم یه گروه ت ل گ ر ا م بزنیم و اونجا من و جوجو خانم که اطلاعات خوبی دارن چیزایی که میدونیم از بِیْس توضیح بدیم.اینجوری خیلی خوب میشه.دوستاتو تگ کن نظرشونو بپرس.اگه خواستین من در خدمتم😘

لایک نکنید خیلی ممنونم