2733
2739
عنوان

هرکی هرچی راجب آخرو زمان از قدیمیا شنیده بیاد اینجا بگه🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 5148 بازدید | 279 پست
حراتو درک میکنم فقط اون گروه خون o رو متوجه نشدم یعنی مثلا کار به جایی میرسه که برای نجات جون خودشون ...

تو ایران نمیدونم چند سال دگ بشه

واقعیتش نمیتونم بگم چون مطمعن نیستم

ولی تو کشور دگ میدونم ک قضیه ....  خون بخصوص او و بچه ها (چرا بچه؟چرا بخاطر اینکه بدنشون زیاد در معرض این غذا های الکی و مواد شیمیایی نیست)جدیه

خون او باشه ترسی نداری اون یه نشونه بود شما همونو گرفتین😂

برا خاهرم و من یه صلوات بفرستید ممنون
اتفاقا اون هنوز همون عقیده هارو داره مخ خیلیا رو شست و شو میده اما من به قول گزارشگره چغر و بد بدنم ...

واای افکارشون افتضاحه😑 

آفرین به تو دوست عزیز خیلی بده یکی با چرت و پرتاش آدمو تو دوراهی بزاره

چای گیجی وسط کافه ی دنیا بودم قند لبخند تو پیش همه محبوبم کرد دور کردند تو را تا که مرا سرد کنند تلخی بی کسی ام قهوه ی مرغوبم کرد...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عشقم هر طور خودت دوسداری بگو میل خودت😚 شماها دقیق همون ادم های کور خیلی وقت پیشین همونا ک باور نمی ...

خانوم محترم..شما با حرفایی ک درست یا غلط داری میزنی ذهن کاربر هارو درگیر حرفات کردی اونم حرفاییکه اصلا سر و تهش مشخص نیست 

درست حسابی هم صحبت نمیکنی ما متوجه بشیم..حالا یه چیزایی رو شما میدونی ماها ک علم غیب نداریم شما ک میدونی ب ماهم بگو...

اونی ک جلوحرفات سکوت میکنه لزوما نابلدنیست شعورش از تو بیشتره :)
2728
کدوم ویدیوی رائفی رو دیدی تا بریم ببینیم بلکه بفهمیم چی میگی😅 فکر کنم ۸۰ درصد مردم گروه خونی ...

عزیز دلم من نمیدونم جدی میگی ۸۰ درصد او؟تو چه کشوارایی دگ اگر میدونی بهم بگو ممنون تا برم تحقیق کنم

و متاسفانه منبع ایرانی ندارم این آقام ک گفتی فقط اسمش شنیدم اصن نمیدونم چکارست

تو ایران نمیدونم چند سال دگ بشه واقعیتش نمیتونم بگم چون مطمعن نیستم ولی تو کشور دگ میدونم ک قضیه . ...

جالبه که جواب منو ندادی

زندگی کوتاه تر از اونه که بخوای خودتو ندید بگیری..😜
اصلاخودشم فک کنم نمیفهمه چی میگه،،یه چی وفقط فهمیده وطوطی وارداره مینویسه

شما ها هنوز نرسیدید . من دقیق میدونم چی میگم

بابا حرصم گرفته ک اجازش نیست کامل بگم امیدوارم خودتون پیداش کنید

اگر قرآنی باشید ک ۱۰۰ درصد برید توش میفهمید

2740
تو ایران نمیدونم چند سال دگ بشه واقعیتش نمیتونم بگم چون مطمعن نیستم ولی تو کشور دگ میدونم ک قضیه . ...

عزیزم خیلی گنگ حرف میزنی اگه میخوای نشونه بدی شاید یکی به راه بیاد باور کن اصن نتونستی فقط یه موضوع رو بازش کن بقیه رو خودمو تحقیق میکنیم به حرفات برسیم مثلا همون گروه خونی رو درست توضیح بده

چای گیجی وسط کافه ی دنیا بودم قند لبخند تو پیش همه محبوبم کرد دور کردند تو را تا که مرا سرد کنند تلخی بی کسی ام قهوه ی مرغوبم کرد...
شما ها هنوز نرسیدید . من دقیق میدونم چی میگم بابا حرصم گرفته ک اجازش نیست کامل بگم امیدوارم خودتون ...

فقط بگو اره یا نه منظورت برنامه های ایلومیناتی؟ 

عزیزم حرفات شبیه حرفای یکی بود که عرفان حلقه راه انداخته بود دقیق یادم نیستا همین که گفتی آهنگا رمز ...

نه اونارو ندیدیم نمیدونم کدومو میگی من گول نخوردم تو قرآنم هست ولی کامل نگفته چون تو قرآن هست پس الکی نی ک مگر اینکه قرآن قبول نداشته باشی ک اونم نظر شماست

من خودم با گوشی نرم افزار دارم آهنگ رو تغییر دادم گوش کردم ترجمه بدی داشت (خودم انجام دادم چون گفتم شاید دروغ بگن برا همین آهنک از نو دانلود کردم تا دستکاری نباشه)

نه اونارو ندیدیم نمیدونم کدومو میگی من گول نخوردم تو قرآنم هست ولی کامل نگفته چون تو قرآن هست پس الک ...

الان اینجا بگی مثلاردتو میزنن؟! 🤔 چرا جواب منو نمیدی! 

2706