2737
2734
عنوان

یه مشکل جدی توی زندگیم پیش اومده

715 بازدید | 49 پست

سلام.من یه خواستگار دارم چند ماهیه امدن خاستگاری ،همدیگرو دوست داریم..خلاصه همه چی اوکی بود تا اینکه مامانم فوت کرد و عقدمون ب هم خورد یه ماه پیش.حالا ما رسم داریم تا یه سال عقد نکنیم..درضمن خانوادم مذهبین..نمیذارن و چون شهر کوچیکیم نمیشه رفت بیرون باهم..فقط گاهی با مامانش میان خونمون میشینن و میرن..

حالا سوالم اینه تو این یه سال ک قرار نیس بهم برسیم چطور باشع رفتارم ک سرد نشیم..اخه بلاخره دوری ،سردی میاره..و البته دلتنگ هم میشیم...موندم چکار کنم

خدایا نی نی مو ب خودت سپردم

باهاش ارتباط داشته باش بیرون برین بیخیال حرف مردم 

🖤🖤👋🏻     آفلاین میشم تا وقتی حالم خوب بشه  دلم طاقت غصه نداره ۱۴۰۰/۲/۳😔💔 خدایا این دفعه نه دیگه تو رو به بزرگیت قسم بزار پایدار بمونه ،یه صلوات مهمونم میکنین🙏🏻 خدا تا دوماه دیگه😭😭به بزرگی خودت قسم داغونم خودت که میدونی بنده هات نمیدونن خودشم نمیدونه😭😭😭😭التماست میکنم اقلن کاری کن اون درک کنه خدایا بزار برسیم بهم خدایا 😭😭ما مال همیم مگه نه؟؟؟؟خدایا قلبم داره منفجر میشه😭😭😭😭خدافظ تا ۱۱تیر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بابایه صیغه محرمیت بخونین فعلا بعد برین بیرون بگردین  تا سال مادر خدابیامرزت بعد عقد کن 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
2731
2738

اشتباه منو نکن حتی اکه یک سال هم همو میدیدین ممکن بود ی سری اتفاقلت ناخواسته بیفته یک سال زیاده ک هنو نبینین

منم مادرم فوت شدیک سال صبر کردیم ولی ما خیلی همو میدیدم و یک سری اتفاقات افتاو ک نمیخواهم بگم

ب نطرم بعد چله مادرت یک عقد محضری بدون کل و دست و اینا بکنید ب جاش مثلا صلوات بفرستید و خلوت باشه مراسم ب نطرم بهتر از یک سال دوریه

اشتباه منو نکن حتی اکه یک سال هم همو میدیدین ممکن بود ی سری اتفاقلت ناخواسته بیفته یک سال زیاده ک هن ...

وای نگران همینم که تکراری بشم..علاقش کم بشه ..رومون تو هم باز بشع..تو چ‌ اتفاقی افتاد برات مگه 

خدایا نی نی مو ب خودت سپردم