2737
2739
عنوان

یه مشکل جدی توی زندگیم پیش اومده

| مشاهده متن کامل بحث + 715 بازدید | 49 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راست میگی.حداقل بعد از چهارماه و ده روز مامانم یه صیغه بخونم..دقیقا این پسر هم خیلی ادم گرمی هست میت ...

اگه گرمه ک مثل شوهر منه نمی دونم زودتر تمامش کن ک مردها نمیتونن 

2728
بنظرتون بعد از چهارماه و ده روز مادر.عقد کنیم زشته؟

ب نطرم اصلا صیغه رو ول کن مخصوصا میگی گرمه دیگه باهم حرف زدین کافیه عقد کنین بدون مراسم تو این کروناییم ک مراسم نمیشه گرفت

بنظرتون بعد از چهارماه و ده روز مادر.عقد کنیم زشته؟

رک بگم‌ آره زشته میدونی چرا چون حرف و حدیث پشت سرت زیاد میشه همین خانواده شوهرت یا خودش بخدا قسم به یه چشم دیگه بهت نگاه میکنن 

تجربه دارم که میگم 

هر چی بشه کوچیکت میکنن میکوبن تو سرت تا سالش صبر کن 

احترام بزار به خانوادت از الان 

رک بگم‌ آره زشته میدونی چرا چون حرف و حدیث پشت سرت زیاد میشه همین خانواده شوهرت یا خودش بخدا قسم به ...

اما اگه این پسرو از دست بدم ،سرد بشه چی.اخه مذهبی و تو شهر کوچیکیم هیچ ارتباطی نداریم ..همش پیام

خدایا نی نی مو ب خودت سپردم
2738
رک بگم‌ آره زشته میدونی چرا چون حرف و حدیث پشت سرت زیاد میشه همین خانواده شوهرت یا خودش بخدا قسم به ...

اره اگه پسرم یهو ول کرد با این همه محدودیت و کنترل ودوری اون وقت خانوادش میان پشت سرش حرف میزنن و اقوام و این ها ک اخی پسره ولش کرد الان ی دختر رو میشناسم پسره تو نامزدی ولش کرد میگه الان فقط پسرهای مطلقه یا خیلی سن بالا میان خواستگاریم این بنده خدا هر کاری کنه فردا فامیل حرف درمیارن

اره اگه پسرم یهو ول کرد با این همه محدودیت و کنترل ودوری اون وقت خانوادش میان پشت سرش حرف میزنن و اق ...

از همین میترسم خیلی..اخه پسر خوبیه.همین امدیم عقد کنیم مامان فوت شد..میگم بعد از چهارماه و ده روز که عیبی نداره

خدایا نی نی مو ب خودت سپردم
از همین میترسم خیلی..اخه پسر خوبیه.همین امدیم عقد کنیم مامان فوت شد..میگم بعد از چهارماه و ده روز که ...

والا ب نطر من عقد کن اگه حس میکنی ممکنه ولت کنه ک دیگه بدتر 

اگه هم عقد نکردی و خدای نکرده خدای نکرده پسره ولت کرد بعد برو ب همین ها ک نطر دادن ک عقد نکنی اونم یک سال حالا هم حتما یه مدتی گذشته ک میگه میخواستیم عقد کنیم یک سال دیگم بگذره و نشد دور از جون به همین کاربرها بگو پسره ول کرده چکار کنم

ب نطرم تو خودت بهتر میدونی شرایط رو کسی نمیتونه مثل خودت درک کنه ببین چی به صلاحته همون کارو کن 

ماشالا چه دلی داری دوماه نشده مادرت مرده فکر دلبری کردن واسه شوهری؟ عجبا

مادرش رفته باید کل زندگیش تعطیل شه!!! 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
اما اگه این پسرو از دست بدم ،سرد بشه چی.اخه مذهبی و تو شهر کوچیکیم هیچ ارتباطی نداریم ..همش پیام

چند سالته مگه؟

عزیزم ناراحت نشو مگه شوهرت از هفت آسمون افتاده که نگران از دست دادنشی؟

پدر منم تازه فوت کرده 

۵ سال پیش که من بخت برگشته با یه اشغال که همون وقت ادعاش میشد دوستم داره نامزد کردم که ایکاش نمیکردم‌۶ ماه بعد نامزدی بابام راضی نبود برا عروسی من بیشعور تو روی بابام‌وایسادم‌رفتم به عموم گفتم که بگو رضایت بده برا عروسی شوم ما که کاش نمیرفتم و حرف بابام‌رو گوش میکردم 

بعد عروسی اون یک کار من شد رو سرم پتک چپ میره راست میاد میگه تو اون وقت این کارو کردی 

پس تو نکن من تورو نمیشناسم راحت میتونم بگم‌اره بابا پاشو برو نامزد کن اینو بخون خدای نکرده مثل من نشی پس حرمت مادرت و خانوادت رو نگه دار به دوستت دارم هاش خام‌ نشو توروخدا