2737
2734
عنوان

بیایین بگیم تو مهمونی چیشد با هم عروسم🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 2587 بازدید | 85 پست
انشالله خدا بچه هاتو حفظ کنه  ... خواهشا توام تا جایی که میتونی جایی که اون هست و نرو از دست او ...

قربونت برم انشالله من ازخدام🥲

خدایا خودمو زندگیمو سپردم دستت خودت مواظبم باش
ده سال تو اقدام حرف زیاد خورده🥲

چه ربطی داره آخه

خواهرشوهرمنم ۱۲ سال بچه نداشت وهمه ما نفری دو تا وسه تا بچه داشتیم الانم خداروشکر بچه داره تو اطرافم زیاد دیدم بعد ۱۲سال مثلا باردارشدن

ولی دلیل میشه برای کسی بد بخواد؟

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه ربطی داره آخه خواهرشوهرمنم ۱۲ سال بچه نداشت وهمه ما نفری دو تا وسه تا بچه داشتیم الانم خداروشکر ...

خیلی حالم بده دارم دیونه میشم شوهرم می خواست دعوا راه بندازه گفتم تو رو برادرت نگاه کن دلش میشکنه ولی داغون شدم🥺

2731
اگر دعا کرده باشه برام باید چیکار کنم تروخدا راهنمایی کنید🥺

نه عزیزم به اینا فکر نکن اگه می‌ترسی  اون لباسو تو بارداری نپوش دیگه

دست خدا بالای همه دست هاست

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
نمیدونم تا رفتم تو اتاق دیدم هول کرد دیدم زیپ باز چندتاشون انگار اب پاشیدن روش تا اخر مهمونی بغض گلو ...

وای نکنه دعا بوده

•        ‌. ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  •   °   ★   .    •  °         ★🌙  .   •   °           ★   •      .   ★🌙   .  •  ° ★   .  •  °      •        ‌. ★💙💗گاهی ادم های عاقل اشتباه میکنند.مهربون ترین ها عصبی میشوند.زرنگ ترین ها نمیفهمند.قوی ترین ها کم میارن.ماه را میبینی؟او هم کامل نیست اما میدرخشد:) هیچکس کامل نیست.پس خودت را با تمام نقص هایت بپذیر....💗💙    
نه عزیزم به اینا فکر نکن اگه می‌ترسی  اون لباسو تو بارداری نپوش دیگه دست خدا بالای همه دست هاس ...

من هیچ بدی نکردم بهش بخدا فقط نگران بچه هامم خیلی حالم بده ازفکر

2740
شکه شده بودم باورم نمیشد اصلا ده سال منتظر عقده ایی شده چون حرفا زیاد خورده منم درکش میکردم ولی واقع ...

عقده ای شده درست نیست.انقدر به خودت مغرور نشو مشخصه سنت کمه من مجردم به بچه علاقه ام ندارم ولی دیدم وشنیدم زندگی هایی که الان چون بارداری مراعات میکنم نمیگم بهت فقط مغرور نشو فک نکن توخاصی الان اون اخ شده

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
عقده ای شده درست نیست.انقدر به خودت مغرور نشو مشخصه سنت کمه من مجردم به بچه علاقه ام ندارم ولی دیدم ...

من نه مغرورم نه چیزی این هم عروسمم ببشتر از خواهر دوسش دارم من هنوز که هنوز رفتارمم باهاش عوض نشده چون درکش میکردم سنمم کم نیست ۲۴ سالم قشنگم عقده ایی شده چون حرف از بقیه زیاد خورده همش فکر میکنه چون باردار نشده طلاقش میدن

حرز امام جواد بگیر اصل و نمازشم بخون ببند بازوت شما که دو قلو داری همیشه قرآن گردنت باشه 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2706