2726
عنوان

یه مشکل جدی توی زندگیم پیش اومده

708 بازدید | 49 پست

سلام.من یه خواستگار دارم چند ماهیه امدن خاستگاری ،همدیگرو دوست داریم..خلاصه همه چی اوکی بود تا اینکه مامانم فوت کرد و عقدمون ب هم خورد یه ماه پیش.حالا ما رسم داریم تا یه سال عقد نکنیم..درضمن خانوادم مذهبین..نمیذارن و چون شهر کوچیکیم نمیشه رفت بیرون باهم..فقط گاهی با مامانش میان خونمون میشینن و میرن..

حالا سوالم اینه تو این یه سال ک قرار نیس بهم برسیم چطور باشع رفتارم ک سرد نشیم..اخه بلاخره دوری ،سردی میاره..و البته دلتنگ هم میشیم...موندم چکار کنم

باهاش ارتباط داشته باش بیرون برین بیخیال حرف مردم 

🖤🖤👋🏻     آفلاین میشم تا وقتی حالم خوب بشه  دلم طاقت غصه نداره ۱۴۰۰/۲/۳😔💔 خدایا این دفعه نه دیگه تو رو به بزرگیت قسم بزار پایدار بمونه ،یه صلوات مهمونم میکنین🙏🏻 خدا تا دوماه دیگه😭😭به بزرگی خودت قسم داغونم خودت که میدونی بنده هات نمیدونن خودشم نمیدونه😭😭😭😭التماست میکنم اقلن کاری کن اون درک کنه خدایا بزار برسیم بهم خدایا 😭😭ما مال همیم مگه نه؟؟؟؟خدایا قلبم داره منفجر میشه😭😭😭😭خدافظ تا ۱۱تیر

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بابایه صیغه محرمیت بخونین فعلا بعد برین بیرون بگردین  تا سال مادر خدابیامرزت بعد عقد کن 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
2728

اشتباه منو نکن حتی اکه یک سال هم همو میدیدین ممکن بود ی سری اتفاقلت ناخواسته بیفته یک سال زیاده ک هنو نبینین

منم مادرم فوت شدیک سال صبر کردیم ولی ما خیلی همو میدیدم و یک سری اتفاقات افتاو ک نمیخواهم بگم

ب نطرم بعد چله مادرت یک عقد محضری بدون کل و دست و اینا بکنید ب جاش مثلا صلوات بفرستید و خلوت باشه مراسم ب نطرم بهتر از یک سال دوریه

اشتباه منو نکن حتی اکه یک سال هم همو میدیدین ممکن بود ی سری اتفاقلت ناخواسته بیفته یک سال زیاده ک هن ...

وای نگران همینم که تکراری بشم..علاقش کم بشه ..رومون تو هم باز بشع..تو چ‌ اتفاقی افتاد برات مگه 

2706