2737
2734
عنوان

بچه

| مشاهده متن کامل بحث + 417 بازدید | 59 پست
پدرم سه سالگیم فوت کرد  مامانمم کلاس پنجم بودم ازدواج کرد تقریبا نزدیک ب همیم وای خب دروغ چرا ...

عزیزم خدا رحمت کنه 

صلاح زندگیتو خودت بهتر میدونی 

اگه دوست داری اقدام کن انشالله باردار میشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه واقعا دلم بچه میخاد دلم میخواد زندگیمون کامل شه

هرجور صلاح میدونی گلم 

من ازدواج نکردم ولی فکرمیکنم ادم بچه دار که بشه بعدش دلش برای وقتای دو نفرشون تنگ میشه برای همین میگم استفاده کن 

2731
عزیزم خدا رحمت کنه  صلاح زندگیتو خودت بهتر میدونی  اگه دوست داری اقدام کن انشالله باردار ...

فداتشم 

فعلا امشب شیفته ب امید خدا باهاش حرف میزنم 🥺

او،قندِ روزهایِ تلخِ مَـن است...!❤️✨
هرجور صلاح میدونی گلم  من ازدواج نکردم ولی فکرمیکنم ادم بچه دار که بشه بعدش دلش برای وقتای دو ...

اینکه صددرصد 

ولی واقعا یکنواخت شده زندگیمون با بچه شکل و رنگ میگیره

او،قندِ روزهایِ تلخِ مَـن است...!❤️✨
2738
وا این چه حرفیه  والا من بعد بچه روز به روز زندگیمون شیرین شد  خداروشکر خونه خریدیم ماشی ...

اخخخ منم عاشق بچمم با اینکه هنو ندیدمش ولی امشب خیلی دلم شکسته خیلیی  فک میکنم رابطمون بی اندازه سرد شده نمدونم چیکار کنم براش حالم خرابه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداهست  خیلیم هست بسیار نزدیک نزدیکتر از رگ گردن 
خب چرا چهار ماهه ر نداشتی  دکتر استراحت داده

استراحت دادش چون مشکل داشتم بعد مشکلمم که حل شد  شوهرم میترسید خودش میگیف نه ولش کن    همیشه بهش میگفتم نکنه سرد شی میگف نه بابا ولی امشب دیدم  تو گوشیش فیلم نگاه میکرده و .... حس خیلی بدی دارم حس ادم بی کفایت

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداهست  خیلیم هست بسیار نزدیک نزدیکتر از رگ گردن 
من که باردارم هفته دیگم زایمانمه 4 ماه رابطه نداشتیم با همسرم بعد زایمانم نمیتونیم داشته باشیم امشب ...

چرا نداشتین؟

گفتار درمان هستم.اگه تو تاپیکی به کمکم نیازی بود تگم کنید لطفا☺️
2706