2752
2734
عنوان

بچه

| مشاهده متن کامل بحث + 424 بازدید | 59 پست

اعصابشو داری؟شرایط زندگیت خوبه؟شوهرت همه چی تمومه؟شرایط مالیتون اوکیه؟مستاجر نیستین؟گفتی ۸ ماهه ازدواج کردی حداقل اجازه بده ۳سال بگذره

توروخدا برای سرگرمی خودت بچه دار نشو آدمه اسباب بازی که نیست

قلبممم بیا بغلت کنم 

داغونمممممم اخه قبلا خیلی رابطمون خوب بود الانم من خیلی به خودم میرسم خیلی هواش دارم ولی اون سرد شده. نقصیر منه که   4 ماه نتونستم رابطه داشته باشم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداهست  خیلیم هست بسیار نزدیک نزدیکتر از رگ گردن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من که باردارم هفته دیگم زایمانمه 4 ماه رابطه نداشتیم با همسرم بعد زایمانم نمیتونیم داشته باشیم امشب ...

وای من برعکس وقتی باردار بودم

شوهرم اونقدر قربون صدقم می‌رفت لوسم میکرد 

فکر میکنم بهترین روزای زندگیم بود 

شاید شوهرت بچه دوس نداره

2731
خیلی دلم میخواد برا تولدش سوپرایزش کنم تیرماهیه😅

ایشالا که خدا جفتتون را سورپرایز کنه

هرجای دنیایی دلم اونجاست. من کعبه مو دور تو میسازم. من پشت کردم به همه دنیا. تا رو به تو سجاده بندازم❤️  ❤️
اعصابشو داری؟شرایط زندگیت خوبه؟شوهرت همه چی تمومه؟شرایط مالیتون اوکیه؟مستاجر نیستین؟گفتی ۸ ماهه ازدو ...

اعصابشو دارم شرایطم خوبه وضعمونم خداروشکر همسرمم ادم فهمیدس 

دلم بچه خواست😅

اقدام کردیم نشد دارم دیوونه میشم اخه عمم نازاس خالم بعد ۱۲ سال خواهرم بعد ۵ سال بچه دارشد🥺

او،قندِ روزهایِ تلخِ مَـن است...!❤️✨
داغونمممممم اخه قبلا خیلی رابطمون خوب بود الانم من خیلی به خودم میرسم خیلی هواش دارم ولی اون سرد شده ...

تقصیر تو نیست که چرا چرت میگی دخترر

اعصابشو دارم شرایطم خوبه وضعمونم خداروشکر همسرمم ادم فهمیدس  دلم بچه خواست😅 اقدام کردیم نشد ...

اخه دختر خوب میگی تازه ۸ ماهه ازدواج کردی خودتم ۱۸سالته هنوز کلیییی وقت داری واسه بچه دار شدن 

وای من برعکس وقتی باردار بودم شوهرم اونقدر قربون صدقم می‌رفت لوسم میکرد  فکر میکنم بهترین روز ...

چرا دوس داره. ولی قبل بارداریم رابطه خیلی براش مهم بود بعد اینکه کنسل شد دیگه انگار افسرده شد. الانم   سعی میکنه هوام داشته باشع ولی همش تظاهر میکنه اونم تیلی کم و گاهی وقتا که خودم اعتراض میکنم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداهست  خیلیم هست بسیار نزدیک نزدیکتر از رگ گردن 
مادر داری  آخه گفتی کسی رو ندارم

پدرم سه سالگیم فوت کرد 

مامانمم کلاس پنجم بودم ازدواج کرد تقریبا نزدیک ب همیم وای خب دروغ چرا کسیو ندارم 

اخه دختر خوب میگی تازه ۸ ماهه ازدواج کردی خودتم ۱۸سالته هنوز کلیییی وقت داری واسه بچه دار شدن 

اخه واقعا دلم بچه میخاد دلم میخواد زندگیمون کامل شه

2706