2733
2734
عنوان

بچه

| مشاهده متن کامل بحث + 424 بازدید | 59 پست
زوده هشت ماهه عروسی کردم  خودم ۱۸ سالمه  اما زنذگیمون یکنواخته و خسته کنندس ن مسافرتی ن ...

بچه سرگرمی نیست، مسئولیت وحشتناکی داره با خستگی و زحمت زیاد، خیلی کارارو هم مثل قبل نمیتونی انجام بدی

گفتار درمان هستم.اگه تو تاپیکی به کمکم نیازی بود تگم کنید لطفا☺️
چرا نداشتید؟ مشکلی بود؟  بعدش چرا نمیتونید؟

اره  اولش مشکل داشتم بعدم که حل شد  همسرم ترسید دیگه سمتم نیومد  بعد زایمانم تا دوماه نمیشه دیگه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداهست  خیلیم هست بسیار نزدیک نزدیکتر از رگ گردن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من که باردارم هفته دیگم زایمانمه 4 ماه رابطه نداشتیم با همسرم بعد زایمانم نمیتونیم داشته باشیم امشب ...

خب عزیزم همسرتو راضی نگه دار هزار جور روش وجود داره. نمیخوام نگرانت کنم، اکثر خیانت ها در این ایام بوجود میادا مواظب باش

خب ادما یکی نیستن🙁

ببین من عشقققق مادر شدن بودم ، هنوزم هستم کل دنیا یه طرف دخترمم یه طرف، ولی برگردم عقب دیرتر اقدام میکنم، خیلی چیزا رو نمیدوستم و در نظر نگرفتم و امادگی مواجهه باهاشون رو نداشتم

2731
وا این چه حرفیه  والا من بعد بچه روز به روز زندگیمون شیرین شد  خداروشکر خونه خریدیم ماشی ...

ولی ما وضعمون بدتر شد

خب عزیزم همسرتو راضی نگه دار هزار جور روش وجود داره. نمیخوام نگرانت کنم، اکثر خیانت ها در این ایام ب ...

خودم و کشتم براش  اخر‌شم فیلم میبینه حتی از راه دیگه بعضی مواقع ولی فک کنم فیلم دیدن بیشتر بهش چسبیده  الانم گفتم هفته اخر بارداریمه رابطه داشتع باشیم که برا زایمانمم خوبه ولی  بازم خودش میکشه کنار اگه اینطوری پیش برع من افسرده میشم شدییید چون خیلی وابستشم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
استراحت دادش چون مشکل داشتم بعد مشکلمم که حل شد  شوهرم میترسید خودش میگیف نه ولش کن  ...

یعنی رابطه نصفه نیمه هم نداشتین؟

یعنی رابطه نصفه نیمه هم نداشتین؟

از روش های دیگه گاهی ماهی یکی دو بار ولی همسرم خیلی گرررم بود خیلییی ضربه خورده بهش حق داره 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم هر چه زودتر راضی اش کن برید پیش مشاور مرد ترجیحا

عمرا قبول کنه چون از نظر خودش همیشه من زیادی حساسم و چیزی تغییر نکرده حتی  چند ماه قبل فیلمارو دیدم تو گوشیش، قسمش دادم نبینه ولی باز دیده امشب بهش گفتم باز فیلم دیدی زیر بار نمیره 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عمرا قبول کنه چون از نظر خودش همیشه من زیادی حساسم و چیزی تغییر نکرده حتی  چند ماه قبل فیلمارو ...

متاسفانه اکثر مردا اینجوری هستن، زبونشون پیدا کن ببین چجوری میتونی تغییرش بدی یا بترسونیش، اگه با محبت راضی نشد و با گریه تو دلش نرم نشد، یکم جدی تر باهاش جرف بزن

زوده هشت ماهه عروسی کردم  خودم ۱۸ سالمه  اما زنذگیمون یکنواخته و خسته کنندس ن مسافرتی ن ...

من ۹ ماه بعد عروسیم باردار شدم ۱۹ سالم بود

بنظرم مهم علاقس و اینکه چجوری بگم الان همه کارای خونتو راحت و بدون کمک انجام میدی یا دل ب کار نمیدی 

مهم اینه بتونی پیش ببری

خدایا هیچ کسی رو با عزیزانش امتحان نکن
ببین من عشقققق مادر شدن بودم ، هنوزم هستم کل دنیا یه طرف دخترمم یه طرف، ولی برگردم عقب دیرتر اقدام م ...

اگه دیرتر هم اقدام میکردی فرقی نمی‌کرد چون بعضی چیزا رو فقط باید خودمون تجربه کنیم تا بدونیم

2706