2733
2739
عنوان

ازدواجایی ک دیدید اینجوری بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1813 بازدید | 122 پست

من گزینه یکو بیشتر میپسندم به نظرم انسان موفق تری هستند 

عشقا👈لایک نکنید 👉👈حسبی الله🤲🤞دلم یه زندگیو میخواد که مادرم توش از ته دل بخنده ❤ برا حاجت رواییم و رسیدن به خواسته م یه صلوات مهمونم کنید  😍نی نی سایتو دوست دارم 🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تاپیک هاتون خیلی هدفمند هستند فقط هدف  پشتشون بسیار سخیف هست زیرپوستی تاپیک میزنید و القا ...

خیلی زیرک و هوشمندی👌

و میدونی که امثال من و شما میدونیم اینطور نیست😉

نه تو آنی که همانی، نه من آنم که تو دانی 
2731
این ک بله ولی خیلیا هم دیدم حقوقشونو ب جای خرج کردن برای خودشون میارن تو زندگی ک مثلا قسط بدن چون شو ...

ربطی نداره من به زندگی مشترک معتقدم هرکس گوشه ای از زندگی بگیره

مفهوم زندگی مشترک فقط تخت خواب مشترک نیست

احساس مشترک

اقتصاد مشترک

و....

هم هست

وگرنه مجردی که پدرت خرج میکنه با متاهلی که توانمند تر شدی چه فرقی داره

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎
به نظرم شما در سایت تابلو شده ای و خودت را یه مدت محو بنما 

چند باره همین تاپیکو میزنن.

هر طور باشی زندگی ما همونطور است/ابرو گره کردی گره افتاده درکارم؟؟!/امروز که پشت درم خوب دستگیری کن/فردا که اعلامیه ترحیم دیوارم....السلام علیک یا اباعبدالله

بابا اونیم ک عمل میکنه

بعد ی مدت مجبور ب ترمیمه مدام

شل میشه

وا میره

غضروفش میفته و هزارتا چیز دیگه.  

پس مدام باید ب روزرسانی بشن تا مقبول واقع شن

پس اینم ملاک خوشبختی نیست توقع هایی ک بالاتر میره

2740

نه اطرافم همه با هم کفو خودشون ازدواج کردن تحصیلکرده هامون شوهرای باشخصیت و پولدار گیرشون اومده خیابون متر کن ها هم عین خودشون تحصیلکرده هامون زندگی در خور خودشون توام با ارامش دارن صرفا دنبال شوهر بودنها همچنان عقده ای و حسود هستن در ضمن تحصیلکرده هامون همشون خوشگل و خوشتیپ هم هستن درس و شغل و زیبایی و شیک پوشی منافاتی باهم ندارن😊

چند بار این تاپیکو میزنی شما؟؟!خسته نشدی؟هدفت چیه؟بریم بیسواد و فشن شیم تا شوهر خوب وپولدار گیرمون بیاد؟واقعا هدفتون چیه

هر طور باشی زندگی ما همونطور است/ابرو گره کردی گره افتاده درکارم؟؟!/امروز که پشت درم خوب دستگیری کن/فردا که اعلامیه ترحیم دیوارم....السلام علیک یا اباعبدالله
بعد از دید شما اشکال نداره ی خانوم شیک و لوند نباشه و ب خودش زیاد نرسه ولی سرشو کرده باشه تو کتاب؟

دوستم تخصص اطفال شو گرفته تو سالهای تحصیل فقط یه مانتو تنش میکرده

ولی الان تو بیمارستان مفید یه شب شیفت میده یک و پونصد میگیره

هنوزم ساده هست

شوهرشم پولداره ساده زیستن و تمیز

نه تو آنی که همانی، نه من آنم که تو دانی 
چند بار این تاپیکو میزنی شما؟؟!خسته نشدی؟هدفت چیه؟بریم بیسواد و فشن شیم تا شوهر خوب وپولدار گیرمون ب ...

والا میرن زندگی خراب کن مردم میشن بیشتر والا مرد عاقل که سراغ یه مصرف کننده بیسواد نمیره که

اخه یک ساعت قبل توی تاپیک اشتغال ایشون بودم  دیدم مدام به همه شاغل ها القا میکنن که شوهرت پول ...

این خانوم تفکرات بخصوصی داره..تو ی تاپیک کامنتاش فقط درمورد این بود ک ی مادر نباید موی زاید داشته باشه و بچه نباید چنین چیزی رو متوجه بشه ک دست یا پا و یا تن مادر ذره ای مو داشته باشه...بنظرم از یچیزی دچار خلا شده..تو اون تاپیک هم کلی باهاش بحث کردن

نمیگم درس نخونه میگم ب جفتش برسه یعنی واقعا از دید شما ب خود رسیدن بده؟

به خود رسیدن بد نیست اما اگر بخش زیادی از ذهن آدم رو درگیر کنه نشونه ی عقب موندگیه وانگهی ادم درس میخونه ک کار کنه و نتیجه ی تحصیلش رو ببینه حالا اگر درامدش رو توی زندگی خرج کنه این اصلا بد نیست زن و شوهر باهم زندگیشونو میسازن و زن نباید فقط مصرف کننده باشه من خودم شغلم اداری نیست چون کارم مربوط به رشته ام هست و درامدم رو هم توی زندگی خرج میکنم و برای اینده برنامه دارم ویزای کار رشته خودم رو برای اروپا بگیرم امااینا به معنی بی عرضگی شوهرم نیست چون ایشون هم از 7 صبح تا 10 شب کار میکنن و خب با تورم و اقتصاد داغون مملکت مون واقعا نمیتونه از پس همه جیز بربیاد

2706