2733
2734
عنوان

ازدواجایی ک دیدید اینجوری بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1813 بازدید | 122 پست
این خانوم تفکرات بخصوصی داره..تو ی تاپیک کامنتاش فقط درمورد این بود ک ی مادر نباید موی زاید داشته با ...

معتقدم فرهنگ این سایت دست خودمونه 

اگه مچ این آدم‌ها که سعی دارند زیرپوستی چیزی رو القا کنند بگیریم دیگه اینجا جایی برای این کارها نخواهد بود و میشه یه جای امن برای مادرا و باردارها 

😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ميگم ي چيز اين ك ميگن طرف شاخ يعني لوند؟😂

والا منم نمیدونم فقط این مدل بودنو نمی پسندم این سلیقه من و ممکنه خیلیای دیگه باشه و اصلا مذهبی هم نیستم ولی تو چشم بودن و جلب توجه و دوس ندارم

2731

اگه شما تصمیم گرفتی ادامه تحصیل ندی و کار پیدا نکنی و وقتتو صرف "لوندی" کنی خوب انجامش بده چرا دنبال تایید دیگرانی؟چرا مدام میخوای حرف خودتو به کرسی بنشونی؟به خانمای شاغل و شوهراشون برچسب بی عرضه بی پول و... میزنی شما به سبک خودت زندگی کن ببین به کجا میرسی

یک انسان،زن زاده نمی شود بلکه تبدیل به زن می شود.
اگه شما تصمیم گرفتی ادامه تحصیل ندی و کار پیدا نکنی و وقتتو صرف "لوندی" کنی خوب انجامش بده چرا دنبال ...

واقعا خب پس برای چی درس خوندیم؟! اگر قراره کار نکنیم این حرف رو نمیشه به همه تعمیم داد ولی خیلیا شاغل بودنو دوس دارن با همه ی سختیش یعنی بشیم زنان دوره قاجار توی پستو جا بگیریم و ارایش کنیم برای همسر که خرج مون رو بدن بازم میگم این نطر شخصی منه اصلا قصد خدای نکرده اهانت به خانمای خانه دار ندارم

2740
بعد از دید شما اشکال نداره ی خانوم شیک و لوند نباشه و ب خودش زیاد نرسه ولی سرشو کرده باشه تو کتاب؟

نه!! اگه خودش تو دنیای خودش خوش باشه مشکلی نداره!!!!  قرار نیست که همه طبق یه معیار زندگی کنند!!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
واقعا خب پس برای چی درس خوندیم؟! اگر قراره کار نکنیم این حرف رو نمیشه به همه تعمیم داد ولی خیلیا شاغ ...

شما الان از حرفای من اینطور برداشت کردین که طرف تو خونه بشینه کارنکنه؟!

یک انسان،زن زاده نمی شود بلکه تبدیل به زن می شود.
پس شما داری میگی ب خاطر تورم و اینا نمیشه پس یعنی دلیل عمده پوله؟

دلیل عمده ی چی پوله؟! کار کردن؟ یعنی کار کنی پول درنیاری؟این که میشه بیگاری،نه عزیزم منظور من اینه که از نظر بنده مصرف کننده بودن و تو خونه نشستن یعنی امروزی نیستی نه اینکه همه ی خانمها مجبور باشن کار کنن هر کسی اهداف خودشو داره اما من یه زن عهد قجری بودن نمی پسندم این از نظر من برای خودم یعنی عقب مونده بودن و مصرف کننده بودن، به خود رسیدن و شیک بودن با به قول شما لوندی دوتاست،، یه زن امروزی و اجتماعی شیک و تمیز در عین حال ساده و توی اجتماع هست😊اینا نظر منه چون وقتی می بینم تو حرفه ی خودم خانمایی هستن چه تو ایران چه خارج از ایران که خیلی حرفه ای و متخصص ان واقعا لذت میبرم و اگر یه مرد از پس مخارج برنیاد بی عرضه نیست اقتصاد مملکت مشکل داره و پول ما بی ارزشه،، وانگهی عزیزم شما طبق روش خودت پیش برو لوندی کن و شوهر مولدار به دست بیار قرار نیست همه مثل هم فک کنن ک اگر اینجور باشه دیگه فرقی بین آدما نیست

2706