2737
2734
عنوان

میخوام جهزیه بخرم بیاید😻لوازم برقی

| مشاهده متن کامل بحث + 1600 بازدید | 186 پست
ن کلی روغن وبرق استفاده میکنه داخل تابه هم‌میشه سرخ کرد یا توپلوپز منم عقدم برقیامو خریدم تابستون سع ...

من سرخ کن فیلیپس خریدم یه قاشق روغن لازم داره و خیلی خوب کار میکنه بهتره تو جهیزیه عروس باشه 

یا رب نظر تو برنگردد... برگشتن روزگار سهل است...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم بستگی به کارایی که میکنی داره من خودم سبزی خورد کن قهوه جوش کیک پز سرخ کن هوا پز و ارام پز ...

منم فقط از بین اینا سبزی خورد کن

خدآیا بِه همسرم پول بِده🥺بتونه چند تا تیکه جهزیه شو و یه خوُنِه رَهن کُنِه بِریم سَر خونه زِندِگیمون🥺💔خُدایا جَهزیم قدیمی شُد دیگ ،دِلت نمیسوزِه☹گُنآه دآرم خدآجونم😗❤
2731
غذا ساز یا گوشت برقی کدومش بهتره اوپرا جان

گوشتکوب برقی که مخلوط کن و خردکن داشته باشه کاربردی تره

الان ذوق داری کیک بپزی هزار تا کار بکنی ولی صادقانه بگم اینا یکسال اول هست

چیزی بخر که خونه بابات داشتید 

چون برمیگردی به همون سبک

من غذاساز بوش دارم و به لطف گوشتکوب برقی مایدیا تقریبا از غذاساز استفاده نمیکنم

😁
اسی سرخ کن هم نخر

کارش چیه؟

خدآیا بِه همسرم پول بِده🥺بتونه چند تا تیکه جهزیه شو و یه خوُنِه رَهن کُنِه بِریم سَر خونه زِندِگیمون🥺💔خُدایا جَهزیم قدیمی شُد دیگ ،دِلت نمیسوزِه☹گُنآه دآرم خدآجونم😗❤
2740
منم تو عقدم...غذا ساز ۳ کاره بخر توش هم آبمیوه گیری هس هم آسیاب هم مخلوط کن...واسه من بخارپز و پلو پ ...

یدونه از همین سه کاره ها مامانم از خالم گرفته مارکش خوب نی دو دلم بردارم یا ن سفیده رنگش سیلور قشنگ تره؟مادرم میگ چای ساز هم بخر ولی وقتی کاری و قوری و سماور هست جای ساز لازم نمیشه که

من 9ساله دارم زندگی میکنم اینا به کارم اومده: اسیاب.مخلوط کن.توستر.ساندویچ ساز. غذاساز یه کم.سرخ ک ...

ممنون گلم ساندویچ ساز فک نکنم ب کارم بیاد کارش چیه؟

منم فقط از بین اینا سبزی خورد کن

الان سبزی امادها میگیرن اکثرا ولی اگه حالش و داری که عالیه 

روز های اینده قطعا بهترین روز ها هستند  ...... کاربر جدید نیسم کاربری قبلیم و ترکوندن
من 9ساله دارم زندگی میکنم اینا به کارم اومده: اسیاب.مخلوط کن.توستر.ساندویچ ساز. غذاساز یه کم.سرخ ک ...

زودپز نخریدی ابگوشت و قرمه سبزیت حبوبابتش سفت نمیشه؟

من تکه ای از خدا هستم . مانند قطره ای از دریا 
2706