2752
2734
عنوان

میخوام جهزیه بخرم بیاید😻لوازم برقی

| مشاهده متن کامل بحث + 1601 بازدید | 186 پست

اول اینکه بهتون باید افتخار کرد که به فکر والدینت ن هستین و فقط منافع خودتون رو در نظر نمیگیرن. 

عزیزم من پلوپز گرفتم خودش یه صافی داره که اگه بخوام میشه برای بخار پز استفاده کرد.

اگه گازتون فر داره نیاز به کیک پز و توستر نیست به نظرم. 

سبزی خورد شده هم از بیرون آماده میگیریم نیاز به سبزی خرد کن نیس. 

رَبِّ لا تَذرنی فَردا و انت خیر الوارِثین👶🏻❤️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

کیک پز و بخار پز و هواپز اصلاااا به کارت نمیاد پلو پز هم من هنوز استفاده نکردم   به نظرم به ...

باشه عزیز دله من😻

خدآیا بِه همسرم پول بِده🥺بتونه چند تا تیکه جهزیه شو و یه خوُنِه رَهن کُنِه بِریم سَر خونه زِندِگیمون🥺💔خُدایا جَهزیم قدیمی شُد دیگ ،دِلت نمیسوزِه☹گُنآه دآرم خدآجونم😗❤
2731
دقیقل من همش تو فکر این عروس دامادام ک میخوان برن سر زندگیشون با این گرونی

ببین من سه سال پیش ازدواج کردم، یعنی بعد عروسی ما طلا از 130وخرده ای یهو سر به فلک کشید وسیله هاگرون شدن، الانم ک دیگا والا اصلا نمیشه

🌹لطفا عکس پروفایلم کپی نشه ممنونم🌹➰ تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی؛ مـن یک جهـان پـر از رازم…🍃🍃🌱 ♥️عشق♥️ یعنی دو نفر👩‍❤️‍👨 حالشون بی دلیل کنار هم خوب باشه انقد سختش نکنین🍀 همسر جونم تو مردترینی واسم👸🏻♥️🫅🏻

اجاق گاز 

ماشین لباسشویی 

ماکروفر 

پلوپز و زود پز

غذاساز بگیر هم خورد کن داره هم همزن داره هم آب‌میوه گیری و آسیاب کن گوشتکوب برقی سه کاره هم بخر خورد کن و همزن داره کمک غذاسازت میشه 

سرخ کن

چرخ گوشت 

کتری قوری 

سماور یا چای ساز 

اینارو بگیری حداقل تا ده سال به چیزی نیاز نداری 

من اینارو خریدم و راضیم 

یا رب نظر تو برنگردد... برگشتن روزگار سهل است...
اسی جون تاپیک اخرمو گزارش میزنی عزیزم👏🙏

زدم گلم

خدآیا بِه همسرم پول بِده🥺بتونه چند تا تیکه جهزیه شو و یه خوُنِه رَهن کُنِه بِریم سَر خونه زِندِگیمون🥺💔خُدایا جَهزیم قدیمی شُد دیگ ،دِلت نمیسوزِه☹گُنآه دآرم خدآجونم😗❤
چ شوهرخوبی کاش شوهر منم اینجورمیگف

اوهوم خداییش خیلی هوامو داشت.منم در مقابل برای خرید عروسی اینا خیلی ملاحظه شو کردم چون شهر همسرم خیلی خرج عروسی بالاس تحت فشار بود و خودش داشت خرج میکرد 

عاقل همه را به پشم خود بسپارد 😹😇
سرخ کن نخرم یعنی؟منم نمیدونم چیه

ن کلی روغن وبرق استفاده میکنه داخل تابه هم‌میشه سرخ کرد یا توپلوپز منم عقدم برقیامو خریدم تابستون سعی کن هرچی میخری بافکر واینکه چه استفاده هایی داره واینکه ایا تو استفاده میکنی ازش بخری یه وسیله ممکنه چنتا کار کنه دیگه نیاز نباش یسری چیزا دیگه رو خرید😊

چای ساز و قهوه ساز به کار نمیاد ک زیاده رویه.اتو پررررس😨

البته من ۳ سال پیش خریدم ارزون بود الا از قیمتا خبرندارم😁

سلام😍حدیث هستم🙈🤪 خانوم کوچولوی آقا مسعود🤕🤪 یه دختر شیطون آبان ماهی😬 که از بس حرف میزنه مخ عاقاشو میخوره😅یه دخی درس خون🤓 ولی عاشق آشپزی،کیک پزی و شیرینی پزی😍💪 عاشق خرید کردن و دور زدن توی پاساژ😎✋
سلام وقتی توستر دارید دیگه کیک پز چیه دیگه الکی خرم اضافه .قهوه جوشم یه چیز الکی الان همه چایی میخور ...

باشه ممنونم ازت 😻😻😻❤❤❤خیلی خوب راهنمایی کردی

سلام مبارکه  خوشبخت باشی از اون پز ها فقط زودپز و پلوپز  جاروبرقی لباسشویی غذاساز یا ...

غذا ساز یا گوشت برقی کدومش بهتره اوپرا جان

البته من ۳ سال پیش خریدم ارزون بود الا از قیمتا خبرندارم😁

اره بابا گرونه ولش کن اتو پرس بیشتر به درد کسایی میخوره ک پارچه ای زیاد میپوشن خداروشکر الان مردا مخصوصا اکثرا اسپرت پوش شدن

عاقل همه را به پشم خود بسپارد 😹😇
2706