2737
2739
عنوان

میخوام جهزیه بخرم بیاید😻لوازم برقی

| مشاهده متن کامل بحث + 1599 بازدید | 186 پست
چرا اب میوه گیر چند کاره میگن این چن کاره ها زودتر خراب میشه زود پز برقی نشنیدم تا حالا اگه اینو بخر ...

عزیزم من مامانم هفت ساله ابمیوه گیری چند کاره داذه اصلا خراب نشده یا خاله هام نه اینا دروغه بعدم برای چی پول الکی بدی جدا جدا جدا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم من گازم تاکنو گازه شعله هاش واینا هیج مشکلی نداره وتواین ده سالی که استفاده کردم مشکل دار نشده ...

مرسی گلم لطف کردید 

بعد اون درجه 170 باعث سوختن کیک یا غذا نمیشه ؟ باید مدت زمانشو کمتر کرد درسته ؟ 

بخار پز و هوا پز و آرام پز و زود پز: از اینا فقط روزپز رو بگیر، معمولا آرام پز هم داره

اجاق گاز واجبه

_مخلوط کن_چرخ گوشت: واجب نیست بگیری

تستر_سرخ کن_سبزی خورد کن_کیک پز_قهوه جوش : به نظرم اصلا نگیر، منم نگرفتم

پلوپز_اسیاب_آبمیوه گیر: اینا هم ضروری نیست

فوقش یه مخلوط کن بگیر که آسیاب هم دارن معمولا

پلوپز هم اگر باهاش کار میکنین بگیر وگرنه که بگیری و استفاده نکنی که فایده نداره

اگر میخوای فقط برقی های ضروری آشپزخوته رو بخری ی آب میوه گیر 4 کاره بخر ک هم مخلوط کن و خرد کن و آسیاب و آب میوه گیر داره. ی زودپز چند کاره میدیا  بخر هم پلوپز هم زودپز هم بخارپز و هم آرام پز داره. و یک همزن دستی ساده. اجاق گاز فر دار آور میاری دبوه آون توستر نیاز نیس. قهوه جوش نیاز نیس مگر این ک قهوه خور باشید شدید. کیک پز نیاز نیس با وجود فر گاز البته زودپز چند کاره هم امکان کیک پختن رو داره. زن داداشم داره توشون کیک میپزه خوب میشه. سبزی خرد کن نیاز نیس و چرخ گوشت نهایتا دو ماه یک بار لازمت میشه میتونی پیش مادرت انجام بدی. سرخ کن یا نخر یا اگر میخری بدون روغن فیلیپس با تفال بخر ک قیمتش بالاست. در کل نظر بخوای ب نظرم کم بخر اما با کیفیت. ی همزن دستی ی آبمیوه گیر 4 کاره ی زودپز برقی یه فرگاز کارت رو راه میندازه 

عضو گروه @بامدادخمار  هستم قد 164وزن اولیه 69 (گروه زرد🏷️) وزن فعلی ⬅️67.5(صعود به گروه نارنجی😊🔶) وزن هدف 53   قبلا تونستم باز هم میتونم 😊