2733
2734
عنوان

اعتماد بنفس بالا میخوام…بیاید کمک

321 بازدید | 18 پست

ببینید من ادمیم که از لحاظ ظاهر و هیکل چیزی کم ندارم 

از لحاظ خانواده و موقعیت و این چیزام همینطور

قبلنا اعتماد بنفسم تو اسمونا بود تو سن کمتر خیلیم جسور و بی پروا بودم

الان که ۲۲سالمه خیلی محتاط و شایدم یوقتا بی اعتماد بنفس شدم

تو ی سری جمعا خیلی شوخمو جمعو میگیرم دستم مثل گذشته ولی یجاهایی هم میرم تو خودم

خواه ناخواه با ی ادمایی بی اعتماد بنفس میشم

چیکار کنم که همیشه خودمو قبول داشته باشم

مخصوصا اینکه میخوام نامزد کنمو وارد خانواده جدیدی بشم

میخوام تو دل همه جا بشم بامن حال کنن نکه کم حرف باشم

نکته همین جاست ک خودتو همین مدلی قبول کنی ،قرار نیس همیشه تو دل همه باشیم و...

کاربری دوستمه که از ۱۴۰۲ دستمه🤗ئەمن کوردم،نەوەی مەردم،نەوەی کاوەی ئاسنگەرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
افرین منم همین مشکلو دارم لایکم کن چیزی گفتن بچها من اصلا از خودم عکس نمیگیرم میترسم خودمو تو عکس و ...

ببسن گل اینا برا ناخوداگاهته این ترس و...ک برمیگرده ب کودکی ،تنها راهش اینه مدام یاداوری کنی ک زیبایی ک عالی ک مهربونی ....ک تو مغزت حک بشه،هی لباسا و رنگا و...امتحان کن هی عکس یاد بگیر چجوری درس بگیری و...

ببسن گل اینا برا ناخوداگاهته این ترس و...ک برمیگرده ب کودکی ،تنها راهش اینه مدام یاداوری کنی ک زیبای ...

میخوام دماغمو عمل کنم بنظرت بعدش چقدر اعتماد به نفسم بیشتر میشه 

دماغم شکستگی داره اما بزرگ نیست

دعا کنید حالم خوب شه..🤍

همین که زیادی نظر دیگران و عکس العمل شون برات مهم شده   این یعنی ترس از قضاوت شدن . خودت باش و از هیچ کسی خجالت نکش جزء خدا و اعمال زشت ات (خدای نکرده (

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 
میخوام دماغمو عمل کنم بنظرت بعدش چقدر اعتماد به نفسم بیشتر میشه  دماغم شکستگی داره اما بزرگ نی ...

من بعد عمل بینی خیلی اعتماد به نفسم رفت بالا 

من زخم تو را به هیچ مرهم ندهم❤️                             متاهل و متعهد ❤️
میخوام دماغمو عمل کنم بنظرت بعدش چقدر اعتماد به نفسم بیشتر میشه  دماغم شکستگی داره اما بزرگ نی ...

اثرداره ولی اونجپر ک میخوای،اعتماد ب نفس درونی،

2706