2733
2739

تو زندگی مشترکم خیلی اذیت شدم.خانواده شوهرم پشتش بون تا گندکاریا و خیانتش رو پنهون کنن.پدرشوهرم همیشه میگفت بخاطر بچه همه چیو تحمل میکنه و هر کاری کنی میمونه تو زندگیش.شوهرمم هرروز تو عشق و حالش بود تا اینکه یروز صبرو تحملم تموم شد و رفتم خونه بابام.چند وقته طلاق گرفتم و تازه فهمیدم آقا تو تایمی ک داشتیم طلاق میگرفتیم زنش زایبده و ی بچه دیگه داره و وقتی من تو اون خراب شده بودم با یکی دیگ بوده و وقتی من رفتم خونه پدرم اونو صیغه کرده و آورده خونه و خوش و خرم داره زندگی میکنه.بچمم ازم گرفتن و انقد یادش دادن ک دیگ بهم حتی مامان هم نمیگه .بهم میگه اگ تو نباشی تو زندگیمون خیلی خوب میشه.خدا از اینهمه نامردی میگذره  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وای همونی که شوگرددی داری؟ یه کم پیش تاپیکت بود؟     این که متاهل نیست خدای نکرده؟   ...

نفهمیدم یعنی چی 🤔 

💌خدایا توکه تنهایی با کی حرف میزنی که اینقدر آرومی ////متنفرم از زندگیم از تک تک لحظاتش از تموم استرس هام از همه ترس هام 
2738

خدا لعنتش کنه، به فکر خودت باش و بهترین ازدواجو بکن

خدایا ..سلامتی کاملمو بهم برگردون ... من طاقت ندارم.‌.خدایاشکرت   .  خدایا دل مادرمو شاد کن مادرم تموم دنیامه خداروشکر ولی کاش یه روزی تو همین روزا بشه که من جوش نداشته باشم و داروویی هم نخورم.. خداجون تاسال بعد خونه مورد علاقم و ماشینو پس انداز بهم بده 😇تا حدودی هنر مند😍خیاطی و جواهر دوزی و دوخت سیسمونی انجام میدم😉خدایا مرسی بابت همسر مهربونم 😍سلامتی و دلخوش بهمون بده 😍خدایا خیلی ماهی ، من لاک میزنم قرتی هستم گاهی وقتا دختر بد میشم ولی میدونم تو منو دوس داری چون میبینم که حواست بهم هست 😍خدایا مرسی نجاتمون دادی... خدایا سرنوشت منو نسیب هیچکس نکن که گناه داره 😇خداجون من خونه دوبلکس میخوام😞بده دیگه توروخدا😊 خداجون کمر شوهرم درد نکنه انشالله و بداخلاقی هم نکنه باهام😍 خداجون مراقب من باش که دختر بد نشم 😍خداجون منو همیشه دوس داشته باش 😊😊😊خدااایااااشوهرگلم ضرر نکنه تو کارش من ازش راضیم توام بهش برکت بده😘 خدایا مراقب حال روحی و جسمی و مالی همه مردم باش مراقب منو خوانوادمم باش 😊😉خداجون من میخوام خیلی پولدار شم خیلی 🥺🥺🥺🥺خدایا شوهرم نفسمه جونمه قلبمه نازمه برام سالم و سلامت نگهش دار🤩 الما و مانا 💗گندم و گونش😘😘😘

چرا یهو همه چی عوض میشه

شوگر ددی

شوهر خیانتکار

زخاک من اگر گندم برآید،از آن گندم اگر نانی پزی مستی فزاید!                                                                     منم مستی و اصل من می عشق؛بگو از می ب جز مستی چ آید؟

غصه نخور عزیزم!ادم هروقت به جایی رسید، اخرو عاقبتش خوش بود، اه کسی دنبالش نبود اونوقت باید به خودش افتخار کنه!

خدا به ادما دوجور مهلت میده:یکی اینکه برگردن و توبه کنن!یکی واسه اینکه تو پستیشون غرق بشن و کامل نابود شن!

من همین یه دونه ام!
2706