2726

تو زندگی مشترکم خیلی اذیت شدم.خانواده شوهرم پشتش بون تا گندکاریا و خیانتش رو پنهون کنن.پدرشوهرم همیشه میگفت بخاطر بچه همه چیو تحمل میکنه و هر کاری کنی میمونه تو زندگیش.شوهرمم هرروز تو عشق و حالش بود تا اینکه یروز صبرو تحملم تموم شد و رفتم خونه بابام.چند وقته طلاق گرفتم و تازه فهمیدم آقا تو تایمی ک داشتیم طلاق میگرفتیم زنش زایبده و ی بچه دیگه داره و وقتی من تو اون خراب شده بودم با یکی دیگ بوده و وقتی من رفتم خونه پدرم اونو صیغه کرده و آورده خونه و خوش و خرم داره زندگی میکنه.بچمم ازم گرفتن و انقد یادش دادن ک دیگ بهم حتی مامان هم نمیگه .بهم میگه اگ تو نباشی تو زندگیمون خیلی خوب میشه.خدا از اینهمه نامردی میگذره  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
وای همونی که شوگرددی داری؟ یه کم پیش تاپیکت بود؟     این که متاهل نیست خدای نکرده؟   ...

نفهمیدم یعنی چی 🤔 

💌خدایا توکه تنهایی با کی حرف میزنی که اینقدر آرومی ////متنفرم از زندگیم از تک تک لحظاتش از تموم استرس هام از همه ترس هام 

خدا لعنتش کنه، به فکر خودت باش و بهترین ازدواجو بکن

خدایا ..سلامتی کاملمو بهم برگردون ... من طاقت ندارم.‌.خدایاشکرت   .  خدایا دل مادرمو شاد کن مادرم تموم دنیامه خداروشکر ولی کاش یه روزی تو همین روزا بشه که من جوش نداشته باشم و داروویی هم نخورم.. خداجون تاسال بعد خونه مورد علاقم و ماشینو پس انداز بهم بده 😇تا حدودی هنر مند😍خیاطی و جواهر دوزی و دوخت سیسمونی انجام میدم😉خدایا مرسی بابت همسر مهربونم 😍سلامتی و دلخوش بهمون بده 😍خدایا خیلی ماهی ، من لاک میزنم قرتی هستم گاهی وقتا دختر بد میشم ولی میدونم تو منو دوس داری چون میبینم که حواست بهم هست 😍خدایا مرسی نجاتمون دادی... خدایا سرنوشت منو نسیب هیچکس نکن که گناه داره 😇خداجون من خونه دوبلکس میخوام😞بده دیگه توروخدا😊 خداجون کمر شوهرم درد نکنه انشالله و بداخلاقی هم نکنه باهام😍 خداجون مراقب من باش که دختر بد نشم 😍خداجون منو همیشه دوس داشته باش 😊😊😊خدااایااااشوهرگلم ضرر نکنه تو کارش من ازش راضیم توام بهش برکت بده😘 خدایا مراقب حال روحی و جسمی و مالی همه مردم باش مراقب منو خوانوادمم باش 😊😉خداجون من میخوام خیلی پولدار شم خیلی 🥺🥺🥺🥺خدایا شوهرم نفسمه جونمه قلبمه نازمه برام سالم و سلامت نگهش دار🤩 الما و مانا 💗گندم و گونش😘😘😘

چرا یهو همه چی عوض میشه

شوگر ددی

شوهر خیانتکار

زخاک من اگر گندم برآید،از آن گندم اگر نانی پزی مستی فزاید!                                                                     منم مستی و اصل من می عشق؛بگو از می ب جز مستی چ آید؟

غصه نخور عزیزم!ادم هروقت به جایی رسید، اخرو عاقبتش خوش بود، اه کسی دنبالش نبود اونوقت باید به خودش افتخار کنه!

خدا به ادما دوجور مهلت میده:یکی اینکه برگردن و توبه کنن!یکی واسه اینکه تو پستیشون غرق بشن و کامل نابود شن!

من همین یه دونه ام!
2706