2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا من هر روز  دمنوش آویشن و دارچین و زنجبیل میخورم....درد پریودم کلا قطع شده....پریودم منظمه ...

من‌گیاهی خوردم پنیرک واینا بره عفونت اتفاقا سری پیش درد پریودم خیلی خوب شده ولی نمیدونم ابن ماه چرااینجوری شدم یعنی تاثیر گیاهه یا ربطی نداره؟

2742

اره عزیزم - رو هورمونامون تاثیر میزاره دیگ

کللا خورد و خوراک خیلی رو پریودی تاثیر داره

باید قبل پریودی و حین پریودی ی عالمه گرمی بخوریم ک هم زیاد درد نداشته باشیم هم تایماش مرتب شه

نعمت هایتان را بشمارید :)))))
بعضی دمنوشا رو هورمونا تاثیر میذارن 

نمیدونم عزیزم من اطلاعات زیادی ندارم....به خاطر کرونا برای پیشگیری هر روز دمنوش درست میکنم میخورم....سه ماهه بدون درد پریود میشم

احتمال دادم که به خاطر دمنوش باشه چون دردای وحشتناکی داشتم

اره عزیزم - رو هورمونامون تاثیر میزاره دیگ کللا خورد و خوراک خیلی رو پریودی تاثیر داره باید قبل پر ...

اخه من منظم بود فقط عفونت داشتم دمنوش خوردم عفونتمم خوب شد دردم کم شد ولی تعجبم چرا نامنظم شد

2738
نمیدونم عزیزم من اطلاعات زیادی ندارم....به خاطر کرونا برای پیشگیری هر روز دمنوش درست میکنم میخورم... ...

اتفاقا منم دردای وحشتناک داشتم دمنوش خوردم خوب شدم ولی این ماه اینطوری شد نمیدونم چرا رو من تاثیر بد داشت اتفاقا یکی از دوستام پریود نمیشد از همین خورد پریود شد برعکس من

من‌گیاهی خوردم پنیرک واینا بره عفونت اتفاقا سری پیش درد پریودم خیلی خوب شده ولی نمیدونم ابن ماه چراا ...

اطلاعات گیاهی  ندارم عزیزم....فکر نمیکنم با یه بار خوردن تاثیر داشته باشه....شاید مشکل چیز دیگه ای باشه

اخه من منظم بود فقط عفونت داشتم دمنوش خوردم عفونتمم خوب شد دردم کم شد ولی تعجبم چرا نامنظم شد

خب طبیعیه عزیزم، ب احتمال زیاد اثر همون دمنوشاست - وقتی روی عفونت اثر داشته طبیعتا روی پریودیتونم اثرگزاشته

نعمت هایتان را بشمارید :)))))
فکر کردم یه بار خوردی عزیزم تیروئیدت کم کار نیست؟؟

نه تاحالا سه چهار بار آزمایش کامل هورمونی دادم آخرین بارم سه چهار ماه پیش بود که همه چی نرمال بود بجز این بارم سابقه تاخیر نداشتم بی بی چکم زدم منفی بود

خب طبیعیه عزیزم، ب احتمال زیاد اثر همون دمنوشاست - وقتی روی عفونت اثر داشته طبیعتا روی پریودیتونم اث ...

یعنی عفونت رو خوب میکنه ولی هورمونارو بهم میزنه اینطوری که ضرره

2706