2737
2739
عنوان

بی میلی جنسی

| مشاهده متن کامل بحث + 1883 بازدید | 123 پست
به خانوادت نگو به شوهرت بگو باهاش درمیون بذار ازش بخواه درکت کنه دکتر ببره تورو ، یا به مامانت بگو ف ...

نه مامانم هزارتا بدبختی داره گناداره طفلک😭باید یه جوری به همسرم بگم

یه صلوات برای حاجتم ...به جلو میروم وادامه میدهم تنها بخاطر تو خداجون وگرنه مرگ برام شیرین ترینه  
یعنی ممکنه ؟علائمش یعنی همینه؟

هیج وقت تا حالا هیج میلی نداشتی؟ ممکنه عزیزم شاید هم سردی دیر تحریک میشی س. ک. س تراپ برو ببین چیه مشکلت گلم

تو اینترنت سرچ کن یه سری علائم نوشته اگه پیدا نکردی بگو برات لینک بفرستم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه مامانم هزارتا بدبختی داره گناداره طفلک😭باید یه جوری به همسرم بگم

اره ب شوهرت بگی که چه بهتر باهم دکتر اینا برین ، گرمیجات هم میخوری هیچی نمیشه؟ یعنی تحریک نمیشی؟

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧
هیج وقت تا حالا هیج میلی نداشتی؟ ممکنه عزیزم شاید هم سردی دیر تحریک میشی س. ک. س تراپ برو ببین چیه م ...

نه اصلا نداشتم بهش فک کردم ولی میل نداشتم اصلا 

یه صلوات برای حاجتم ...به جلو میروم وادامه میدهم تنها بخاطر تو خداجون وگرنه مرگ برام شیرین ترینه  
2731
خب اینجوری شاید واقعا باشی چون به نظرم بقیه حداقل تو دوران بلوغ یکم همچین حس هایی داشته باشن

قبلا به مادرم گفتم که مامان نیاز چیه همین پارسال چنددفعه ولی هرچند دفعشو فقط تعجب کرده گفته مگه میشه منم ادامه ندادم سکوت کردم الان که تحقیق کردم فهمیدم ولی دوست ندارم به خانوادم بگم مشکل دارم میدونم نمیتونن کنار بیان💔😞

2738
کاملا طبیعیه و شما اکسشوال هستی نیاز ب پزشک نداری

یعنی باید به شوهرم بگم حاضرم تااخرعمر باهاش باشم فقط نمی تونم رابطه داشته باشم نیازی ندارم اصلا بهش 

قبلا به مادرم گفتم که مامان نیاز چیه همین پارسال چنددفعه ولی هرچند دفعشو فقط تعجب کرده گفته مگه میشه ...

قربونت برم مگه خلاف کردی ک نتونن کنار بیان؟؟ مثل اینه من ب تو بگم چرا رنگ زردو دوست نداری و سرزنشت کنم 

اینا همه عادیه و خیلیا مثل توان فقط خودتو بپذیر

چرا غصه میخوری؟؟ خب میل جنسی نداری دیگه 

گاهی در نقطه ی تاریکی از زندگی قرار داریم و گمان میکنیم که دفن شده ایم اما واقعیت این است که "کاشته" شده ایم.
یه بابری تودل کاری اونموقع مشخص میشه  بقول مشهدیا ان که خورداست میدانند انکه نخورده است چه می ...

نمیدونم فک نکنم بتونی درکم کنی چون منم نمیتونم کسی که میگه نیاز داره رو درک کنم 😞

قبلا به مادرم گفتم که مامان نیاز چیه همین پارسال چنددفعه ولی هرچند دفعشو فقط تعجب کرده گفته مگه میشه ...

عزیزم هرکسی یه جوریه نمیخواد ناراحت باشی تعداد زیادی از آدما اینجورین نیازی نیست به خانواده هم بگی خودت برو مشاوره اگه متاهل هم هستی خب ببین راه حلی داره یا نه چون به نظرم واسه همسرت سخت باشه این شرایط 

انشالله مشکلت حل بشه گلم☹️❤️

نمیتونین درک کنین حالم بده اخ باید برم مشاور اون بهتر فک کنم بتونه درکم کنه وقتی از اغوش وبوس حسی نب ...

من درکت میکنم..چون خودم با ی ادکلان مردونه از این رو ب اون رو میشم...چ برسه بوس و بغل...حتما پی گیر شو

در دو چشم من نشین ای آنکه از من من تری...! حضرت مولانا
2706