2703
2553
عنوان

بی میلی جنسی

1880 بازدید | 123 پست

من از نوجوونی یه نفرو دوست داشتم ولی نمیتونستم به رابطه فک کنم بزرگتر شدم ازاینکه دوسش داشتم ولی نمیتونستم به ازدواج (رابطه)باهاش فکر کنم کاملا خنثام فکر میکنم به این مسئله ولی گاهی اوقات اونم کم   ولی میلی ندارم واحساس‌نیاز هم ندارم بعد جور دچار تضاد بودم تا اینکه بایکی تو مجازی اشنا شدم باز دوسش داشتم اونم زیاد ولی باز کششی به رابطه نداشتم به دلایلی کات کردم راحت هم فراموش کردم وبه اجبار الان بایکی ازدواج کردم اما باز هیچ کششی ندارم واحساس نیازی که میگن حتی نمیدونم چیه ممکنه اسکشوال باشم یا مشکل چیز دیگه ایه؟ممنون میشم کمک کنید من راحتم فقط از فکر بعد ازدواج گریم میگیره نمیترسم فقط میلی ندارم وبدم میاد هیچ کششی نسبت بهش ندارم😞😞

یه صلوات برای حاجتم ...به جلو میروم وادامه میدهم تنها بخاطر تو خداجون وگرنه مرگ برام شیرین ترینه  

یه بار یه برانامه ای گذاشته بود می گفت هساند افرادی که هیچ میل جنسی ندارند. چه به همجنس و چه به جنس مخالف!!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤

باید بری دکتر طبیعی نیست به همجنست چطور 

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زنا رو تا انگولک نکنی میلی ندارن.تحریک شن میلشون ازمردها هم بیشترمیشه.

مگه شماروتحریک کردن که فکرمیکنی میل نداری؟

لمس کردن، اولین راه ارتباطی ماست. ایمنی، امنیت، آرامش. همه در نوازش ملایمِ یه انگشت خلاصه میشه. یا تماس لب‌ها روی نرمی گونه، وقتی خوشحالیم بینمون ارتباط برقرار میکنه. وقتی ترسیدیم بهمون جرأت میده. وقت شور و اشتیاق و عشق هیجان زدمون میکنه.نیاز داریم کسی که دوستش داریم همچین لمسی رو بهمون بده. به همون اندازه‌ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم. من هیچ وقت اهمیت لمس کردنُ نفهمیده بودم. لمس کردن او. تا وقتی دیگه نداشتمش. پس اگه داری این امضارومیخونی و تواناییشو داری، اون پسرو لمس کن، اون دخترو لمس کن. زندگی کوتاه‌تر از اونیه که بخوای حتی 1 ثانیه‌اشم از دست بدی.(دیالوگ فیلم 5 فوت فاصله👌)
2456
اونم ندارم 

فقط دکتر میتونه تشخیص بده

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌
2714
زنا رو تا انگولک نکنی میلی ندارن.تحریک شن میلشون ازمردها هم بیشترمیشه. مگه شماروتحریک کردن که فکرمی ...

نمیدونم بعضیا ازدواج نکردن ولی میگن کشش دارن ولی من نه تنها ندارم خوشم هم نمیاد 

یه صلوات برای حاجتم ...به جلو میروم وادامه میدهم تنها بخاطر تو خداجون وگرنه مرگ برام شیرین ترینه  

شما چرا میلی بهش نداری باهاش ازدواج کردی. شما در برابرش مسولیت داری . 

بعدشم اینکه گاهی به دلیل کم بودن هورمون های جنسی میل جنسی کم میشه. حتما یه آزمایش هورمونی بدید 

هر انسانی در طول زندگیش به دنبال معجزه میگردد.‌ و آن را در همه جا جست و جو می‌کند. در حالی که معجزه همین جاست. درون قلب هر انسانی.  آن جا که نیرو و اراده ی جز خداوند در جهان تصور نمیکنی . معجزه از ایمان شکل میگیرد. 
نمیدونم بعضیا ازدواج نکردن ولی میگن کشش دارن ولی من نه تنها ندارم خوشم هم نمیاد 

همه اول اینجورین.تا لمس نشدی نمیتونی بگی مشکل داری

لمس کردن، اولین راه ارتباطی ماست. ایمنی، امنیت، آرامش. همه در نوازش ملایمِ یه انگشت خلاصه میشه. یا تماس لب‌ها روی نرمی گونه، وقتی خوشحالیم بینمون ارتباط برقرار میکنه. وقتی ترسیدیم بهمون جرأت میده. وقت شور و اشتیاق و عشق هیجان زدمون میکنه.نیاز داریم کسی که دوستش داریم همچین لمسی رو بهمون بده. به همون اندازه‌ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم. من هیچ وقت اهمیت لمس کردنُ نفهمیده بودم. لمس کردن او. تا وقتی دیگه نداشتمش. پس اگه داری این امضارومیخونی و تواناییشو داری، اون پسرو لمس کن، اون دخترو لمس کن. زندگی کوتاه‌تر از اونیه که بخوای حتی 1 ثانیه‌اشم از دست بدی.(دیالوگ فیلم 5 فوت فاصله👌)
خوب پس چطوری الان رابطه داری حس بدیه که نخوای و مجبور باشی

ندارم رابطه باهاش فعلا فقط دستمو میگیره بغل میکنه بوس میکنه ولی هیچی انگار سنگم 😞

باید دکتر بری

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧
2706