2737
2739
عنوان

بی میلی جنسی

| مشاهده متن کامل بحث + 1883 بازدید | 123 پست
یعنی همجنس گرایی خیلی ها اینجوریند و فقط به همجنس کشش دارند و طبیعیه

ب همجنسشم تمایل نداره 

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧
نمیدونم بعضیا ازدواج نکردن ولی میگن کشش دارن ولی من نه تنها ندارم خوشم هم نمیاد 

اهان ازدواج کردی.من فکرکردم مجردی اشتباه فهمیدم

لمس کردن، اولین راه ارتباطی ماست. ایمنی، امنیت، آرامش. همه در نوازش ملایمِ یه انگشت خلاصه میشه. یا تماس لب‌ها روی نرمی گونه، وقتی خوشحالیم بینمون ارتباط برقرار میکنه. وقتی ترسیدیم بهمون جرأت میده. وقت شور و اشتیاق و عشق هیجان زدمون میکنه.نیاز داریم کسی که دوستش داریم همچین لمسی رو بهمون بده. به همون اندازه‌ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم. من هیچ وقت اهمیت لمس کردنُ نفهمیده بودم. لمس کردن او. تا وقتی دیگه نداشتمش. پس اگه داری این امضارومیخونی و تواناییشو داری، اون پسرو لمس کن، اون دخترو لمس کن. زندگی کوتاه‌تر از اونیه که بخوای حتی 1 ثانیه‌اشم از دست بدی.(دیالوگ فیلم 5 فوت فاصله👌)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لمس منظورت خود رابطست😨بخدا چندشم میشه 

چندشت میشه؟ چرا تا الان نرفتی پس دکتر؟

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧
ندارم رابطه باهاش فعلا فقط دستمو میگیره بغل میکنه بوس میکنه ولی هیچی انگار سنگم 😞

شایدچون عاشقش نیستی

لمس کردن، اولین راه ارتباطی ماست. ایمنی، امنیت، آرامش. همه در نوازش ملایمِ یه انگشت خلاصه میشه. یا تماس لب‌ها روی نرمی گونه، وقتی خوشحالیم بینمون ارتباط برقرار میکنه. وقتی ترسیدیم بهمون جرأت میده. وقت شور و اشتیاق و عشق هیجان زدمون میکنه.نیاز داریم کسی که دوستش داریم همچین لمسی رو بهمون بده. به همون اندازه‌ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم. من هیچ وقت اهمیت لمس کردنُ نفهمیده بودم. لمس کردن او. تا وقتی دیگه نداشتمش. پس اگه داری این امضارومیخونی و تواناییشو داری، اون پسرو لمس کن، اون دخترو لمس کن. زندگی کوتاه‌تر از اونیه که بخوای حتی 1 ثانیه‌اشم از دست بدی.(دیالوگ فیلم 5 فوت فاصله👌)
2728
از هر صد نفر یک تا دو نفر آسکشوالن برو مشاوره عزیزم

یعنی ممکنه ؟علائمش یعنی همینه؟

یه صلوات برای حاجتم ...به جلو میروم وادامه میدهم تنها بخاطر تو خداجون وگرنه مرگ برام شیرین ترینه  

فعلا انگ نزن به خودت منم سردم ولی وقتی دیگه تو رابطه قرار میگیرم خوبه منو امثال شما کلا سردیم ولی این.به این.معنی نیس مشکل داریم نه من.الان ۶ ساله ازدواج کردم بچمم دوسالو نیمشه مشکلی ام ندارم ولی باید طرفتم یکم.سرد باسه اگه خیلی هات باشه اذیت میشه و میشی

اهان من فکر کردم دارن  چون دوتا از دوستام من اینجورین و کاملا طبیعی

ولی همچینم طبیعی نیس ب نظرم ، چون نمیتونن ازدواج کنن تو زندگی زناشویی مشکل بر میخورن ،

خیلیا ک همچین گرایشی دارن رابطه هم دارن با جنسشون و واقعا فکرشم عذاب اوره

2740
همه اول اینجورین.تا لمس نشدی نمیتونی بگی مشکل داری

نمی تونی درک کنی چون جام نیستی پس حق داری اینجوری فکر کنی😞

یه صلوات برای حاجتم ...به جلو میروم وادامه میدهم تنها بخاطر تو خداجون وگرنه مرگ برام شیرین ترینه  
زنا رو تا انگولک نکنی میلی ندارن.تحریک شن میلشون ازمردها هم بیشترمیشه. مگه شماروتحریک کردن که فکرمی ...

ا ره درست میگی شوه م همیشه میگی دوست دارم یکدفعم توبیای بگی...... نمیگی... منم انگار نمیتونم شروع کننده باس

شایدچون عاشقش نیستی

اونی که دوسش داشتم چی؟با اونم همین مشکلم  بود

چندشت میشه؟ چرا تا الان نرفتی پس دکتر؟

میترسم به خانوادم بگم 😞دوست ندارم بدونن مشکل دارم 

میترسم به خانوادم بگم 😞دوست ندارم بدونن مشکل دارم 

به خانوادت نگو به شوهرت بگو باهاش درمیون بذار ازش بخواه درکت کنه دکتر ببره تورو ، یا به مامانت بگو فقط کمکت میکنه

نمیتونین درک کنین حالم بده اخ باید برم مشاور اون بهتر فک کنم بتونه درکم کنه وقتی از اغوش وبوس حسی نباشه رابطه هم همینه چه فرقی داره فقط عذاب میکشم اونوقت😞😞

2706