2733
2739
عنوان

چطوری عشقتون رو فراموش کردین یا کنار اومدین

| مشاهده متن کامل بحث + 500 بازدید | 87 پست
اصلآ اینطورنیست

منظورم یه چیز دیگه‌اس! 

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
هعی🙂💔فک کنم فراموش کردنه پسرا خیلی راحته! 

اره خوش به حالشون:) 

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره  اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اون یکاری کرد من از خودم متنفر باشم! 

متاسفانه تو همچین رابطه ای بیشتر عاشق طرف میشی 

ولی خیلی رو خودت کن 

نو باید باور کنی لیاقت اینو داری یکی باشه صب تا شب قربونت بره و هوات رو داشته باشه 

قدرت تراپی رفتن رو دست کم نگیر 

2728
آقا هستین؟ ببین کلا سخته اگه کسی و دوست داری بخواهی فراموشش کنی ولی واقعیتی که وجود داره اینه که وق ...

ن عزیزم دخترم🙂💔

درسته ولی الان دارم نابود میشم 

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
اره خوش به حالشون:) 

دختر منظورم یک چیزه دیگه بود دوباره بخون🙂💔

هالا من احساساتی تر شدم بعد از هر بار شکست 

خدا براتون خوش بخواد 

مراقب احساساتت باش

👣وقتی به خودم آمدم :  دیدم که دیگر دلتنگت نیستم، دیگر از دستت عصبانی نیستم ،دیگرهیچ چیزی از جانب تو مرا رنج نمی‌ دهد ،دیدم دیگر به دنبال تلافی نیستم ،قهر نیستم ،در انتظار نیستم ،انگار که هیچ وقت نیامده بودی که رفتنی در کار باشد و مرا آزرده خاطر کنددیر گذشت ،سخت گذشت ،با رنج و غم گذشت،  تحمل این رنج ها به  حذف شدنت می ارزید ،و اما امروز انتخاب من کسی است که او مرا انتخاب کرده است 
2740
متاسفانه تو همچین رابطه ای بیشتر عاشق طرف میشی  ولی خیلی رو خودت کن  نو باید باور کنی لی ...

چ تراپیی چ کشکی خانوادم ب شدت محدودم کردن.

مجازی هم تراپی رفتم چندین بار میگن رها کن.

قدرته رها کردن ندارم ب هیچ عنوان.

میخام بمیرم فقط🙂💔

خدا براتون خوش بخواد  مراقب احساساتت باش

ممنونم🙂😍

دختر منظورم یک چیزه دیگه بود دوباره بخون🙂💔

گرفتم

اره اونا اصلا مهم نیستن

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره  اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊
بعد از چند وقت؟

۷سال

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
گرفتم اره اونا اصلا مهم نیستن

:)💔

:)💔

از همه چیز نفرت دارم حتی خودم!  جز اون💔😔

2706