2737
2739
عنوان

چطوری عشقتون رو فراموش کردین یا کنار اومدین

| مشاهده متن کامل بحث + 509 بازدید | 87 پست
قربون مهربونیت💙 کاش همه چیز درست شه.... 

اره انشالله گلم امید داشته باش:)

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
اره انشالله گلم امید داشته باش:)

🙂💙

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره  اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این بینه دختر پسره😂😂😭

درضمن من باهاش تو رابطه نبودم:)

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
2731
بین دختر پسر دقیقا میشه چی؟     یه کم میشکافی؟؟    

هیچی عزیزم.

میگم ک من باهاش وارده رابطه نشدم پسم زد. 

2740
عشق فقط مخصوص خونواده و مادرپدر به فرزند و بالعکسه بقیش با گذر زمان حل میشه

امیدوارم:)

مدیتیشن یک تمرین ذهنیه  که به منظور تمرکز و آرامش فکری انجام می‌شه

چ جالب خوبه ممنونم عزیزم 

چ جالب خوبه ممنونم عزیزم 

نمیدونم چرا ادامه پیامم نیومده 🥲

خواستم بگم اگه دوست داشتی درخواست بده و ایدیت رو بهم بگو چندتا فایلی ک من خودم استفاده کردم راضی بودم رو واست میفرستم