2752
2734
عنوان

صاحب فروشگاه سرم داد کشید 😔باردارم 💔🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 2140 بازدید | 82 پست
😭😭😭😭😭😭😭الان دارم منفجر میشم . دلم برای بچم میسوزه . نمیدونم چطور خودمو آروم کنم

حالا دیگه بیخیال 

گذشته ها گذشته ...سعی کن آروم بشی 

نفس عمیق بکش ، افکار تو رو کاغذ بنویس 

درخواست دوستی ممنوع❌حتی شما دوست عزیز‼️ بعضی وقتا باید تو زندگی رنج بکشی، نه بخاطر اینکه آدم بدی بودی، بلکه بخاطر اینکه درک نکردی کجا باید دست از خوب بودن برداری."👌🏻  تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨🩷🫠 
چرامنتظری خداجوابشوبده بلند دادمیزدی سرش خریداتم همونجاول میکردی میرفتی

نشد دیگه . خشکم زد کاملا

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من و این حال خرابم ، تو و این خنده ی بیخود😏
😭😭😭😭😭😭😭الان دارم منفجر میشم . دلم برای بوم میسوزه . نمیدونم چطور خودمو آروم کنم

توروخدا توحرف نزن 

مگ نمیتونستی بگی جواب ندادی فک کردم شماکرین بی شخصیت خریدتوپرت میکردی اونجامیومدی بیرون 

2731
نشد دیگه . خشکم زد کاملا

همونجا باید یه کاری میکردی که نکردی 

پس دیگه بیخیال 

درخواست دوستی ممنوع❌حتی شما دوست عزیز‼️ بعضی وقتا باید تو زندگی رنج بکشی، نه بخاطر اینکه آدم بدی بودی، بلکه بخاطر اینکه درک نکردی کجا باید دست از خوب بودن برداری."👌🏻  تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨🩷🫠 
من تو کافه کار میکنم دیشب یه سفارش گذاشتم رو میز و خانومه گفت این سفارش من نیست، گفتم من فقط روی میز ...

🥺🥺🥺 

خب اطلاع میدادید تا عوض کنن براش 

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من و این حال خرابم ، تو و این خنده ی بیخود😏
🥺🥺🥺  خب اطلاع میدادید تا عوض کنن براش

به همکارم گفتم ، گفت نه داره دروغ میگه خودش سفارش داده حتی رسید شو نشون داد... 

گفتم خب برو باهاش صحبت کن گفت ولش کن بابا دوباره بیاد سفارش بده وگرنه پولش از حقوق من میره بخاطر اشتباه خودش

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶

کاری ب بیشعوری اون فرد ندارم خدایی دگ در حد از هوش رفتن نبود ،از دست این باردار ها

می‌دونی باید بدونی تا کسی از شما چیزی نپرسید درخواستی نداد شما هم ب کار دیگران کار نداشته باشی

مو فرفری جذاب❤️
😭😭موقع این جور مسایل پیش میاد کلا بی حس میشم و خشکم میزنه

عزیزم شما  نباید وفتی کسی با کسی کار داره یا صدا میکنه دخالت کنی 

کسی هم از شما انتظار نداشته این کارو انجام بدی

حتی بچه کوچیک

حتی فامیل

زندگی واقعی یه چیزی بین اینستا و نی نی سایته
2706