2737
2739
 خواجه دربیت چهارم به شما میفرماید ( در بردن بار سنگین عشق پشت استوار کوه ناتوان تر از کمر امو ...

ممنونم عزیزم خوندم برات

برای حاجت دلم صلوات میفرستید انشالله حاجتروایی ههمون🙏🙏🙏🙏کار خوبه خدا درست کنه سلطان محمود خر کیه
اينكه خوبه اينجا يه دختر بعم گفت تو هيچي نميشي هيچي با خاك يكسانم كرد

فدات بشم عزیزم 

چرا به خودش این اجازه رو داده که دل بشکنه؟

از خدا بهترینارو برات میخوام آبجی جانم

تو فقط بخواه و عمیق باور کن بهش میرسی کائنات برات رقم میزنن

فرشته ساداتم /     تا خدا هست و خدایی میکند / مجتبی مشکل گشایی میکند   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فدات بشم عزیزم  چرا به خودش این اجازه رو داده که دل بشکنه؟ از خدا بهترینارو برات میخو ...

حس ششم بود منم برای فان گفتم برای من بگو اونم قشنگ یکسره کرد منو😁قربونت برم من 😗🤗

2728
حس ششم بود منم برای فان گفتم برای من بگو اونم قشنگ یکسره کرد منو😁قربونت برم من 😗🤗

حس ششمش رو خدا شفاش بده

خواجه دربیت چهارم به شما میفرماید ( در بردن بار سنگین عشق پشت استوار کوه ناتوان تر از کمر امو ...

منم میخوام لطفااااااااااااا عزیزم

نیت کردم

منم میخوام لطفاااااااااااااا  عزیزم نیت کردم

۱-   د رانتظار ددار و وصال کسی یا چیزی یا مقامی و ثروتی هستید بهترین یار و یاور شما خداوند می باشد پس به یکی از مشاهد متبرکه بروید و ضمن دعا نذرخود رااداکنید که گشایش بسیار خواهد بود
۲-   دعا می کنم که این نیت شما هر چه زودتر بر آورده شود به شما مژده می دهم که مدتی نه چندان دور این نیت عملی می گردد و جای نگرانی باقی نمی گذارد
۳-   خواجه در بیت ۱-۲- فرماید ( من آنقدر ارزش ندرام که براندیشه پاک و عطر آمیز محبوب گذکنم ای کسی که غبار آستانت تاج افتخرا بر سرمن است تو واقعاً محبت داری که از من یادی م یکنی ) ( ای دلبر چه کسی به تو یاد دا دکه با ارادتمند خون مهربان باشی زیرا من هرگز کمان نمی کنم که مراقبان تو بنده نوازی را به تو آموخته باشند )
۴-   چیزی از دست دادهاید و نگران می باشید به زودی واقعه شیرینی در زندگی شم بوجود می آید و جبران گذشته می شود
۵-   به دنبال تغییر شغل یا مقام نباشید زیرا تحولات آینده طوری است ه این کار را برای شما آسان خواهد کرد
۶-   فرزندم خداوند بزگر به درختانی که ریشه دراترند سهم بیشتری از آسمان می بخشد جنابعالی در آینده شخص موفقی خوهید بود و فرزندانتان آبوی خانواده شما خواهند شد و در پیر یاز زندگی راحتی بر خوردار خواهید شد
۷-   قلب شما در پاکی مثل آیینه می باشد خوشا بحال کسی که ضرباتش متعلق به اوست زیرا معونیت و عرفانی ه در دل شماست پا ک و بی آلایش می باشد
یا رب تو چنان کن که پریشان نشوم      محتاج برادران و خویشان نشوم     بی منت خلق خود مرا روزی ده     تا از در تو بر در ایشان نشوم
واسه منم بگیر🥺🥺

۱-   ویژگیهای جنابعالی عبارتند از پول جمع کن تودار محرک خلاق با ابستعداد رک گو صمیمی با ادب عاشق خانواده پولدوست عاشق زرق وبرق زندگی کاری فعال زرنگ دوست پرور لجباز وسواس خود پرست مغرور و مهربان
۲-   خواجه بزرگ در بیتهای ۱-۵-۶-۸- به ترتیب فرماید ( از اتفاق خوب دیروز هنگام صبح زود یکی دو پیمانه به دستم رسید و از لب شیرین ساقی باده در کامم ریخته شد ) ( تصور می کردم که از آن چشم مست کناره گیری کنم ولی کمان ابروی او تاب و توان را از من گرفت )( ای خوابگزار با تعبیر خود به من مژده بده زیرا دیشب در ویای شیرینبامدادی دیدم که خورشید با من هم خانه شده است ) ( حافظ آن ساعت که این غزلیات را می نوشت مرغ اندیشهاش به دام اشتیاق جانان افتاده بود و مشتاق و عاشق شده بود )جنابعالی خود تفسیر بفرمایید
۳-   او را دوست دارید اما نم یتوانید با او ملاقات کنیدو مرتبا به دنبال خبری از او هستید و حاضرید در برابر خبری اوی مژده خوبی هدیه کنید و به شما مژده می دهم که به زودی خبرهای خوبی از او دریافت می کنید به ظرط آنکه اینجانب را دعا کنید و این کتاب را به تمامدوستان و آشنایان معرفی کنی همین هفته به یکی از مشاهد متبرکه بروید و دعا کنید ودر یکی ازمشاهد متبرکه بروید و دعا کنی و در یکی از شبها سوره مبارکه یوسف از آیه ۱تا ۳۰ بار باحضور قلب و معنی بخوانید ک گشایش بسیار حاصل می شود
۴-   مسافر گره از کارش باز شده و به زودی مژده آن راخواهد دادهمسری مهربان و فرزندانی شایسته با زندگی نسبتاً آرام وراحت دارید یا خواهید داشت پس وسواس و لجبازی را رها سازید و به پدر و ماد توجه کنید و نذر خود را ادا سازید زندگی بر مراد شما خواهد بود نگران نباشید و از طریق امواج و اینترنت تحولی در زندگی شما روی می دهدو مژده ها دریافت می کنید
یا رب تو چنان کن که پریشان نشوم      محتاج برادران و خویشان نشوم     بی منت خلق خود مرا روزی ده     تا از در تو بر در ایشان نشوم
2738
۱-   د رانتظار ددار و وصال کسی یا چیزی یا مقامی و ثروتی هستید بهترین یار و یاور شما خداوند می ب ...

سپاس عزیزم برات صلوات فرستادم

میشه برامنم بگیری 🥺لطفا

۱-   از اینکه به خانواده خود نهایت علاقه را دارید و در تماماحوال مراقب آنها می باشیدخداوندنیز د رعوض بهشماعنایتو توجه دارد بطوری که چندین بار شما را از ورطه هولناک رهایی بخشیده پس به این کار حتماً ادامهدهید که سعادت دنیاو آخرت را در پی دارد و برای شما بسیار مفید است
۲-   از اینکه حاضر نمی باشی از این نیت و راه و کاردست بردارید و تمام تلاشتان آنست که در این راه موفق شوید جای بسی خرسندی و خوشحای است اما باید از نصایح افراد با تجربه و استادان نیکو حتماً بهره مند شوید تا مسیر را اشتباهی طی نیکنید
۳-   موفقیت در چند قدمی شماست با دقت سرعت عمل وکوشش بیشتر حرکت کنید کامیابی در دستان او و شماست اندکی صبر و شکیبایی و توکل بر خداوند متعال و دعای پدر و مادر مشکل ار حل م یکند
۴-   مسافرت را فعلاً صلاح نمی دانم زیرا در آینده ای نزدیک مسافرتی مهم در پیش دارید
۵-   فرزندم موج التماس دریا به آسماناست پس دریاهای بزرگ موج های بزرگتر دراند
۶-   دیگران به زندگی شما حسادت می ورند مواظب باشید ضمناً همسر و فرزندانی لایقخواهید داشت واز زندگی نسبتاً خوبی برخوردار خواهید شد وبه مقامات بالا دست پیدا می کنید و زندگی شما چنان رونق می گیرد که همه را شیفته خود می سازید
۷-   به زودی تغییرات عمده و کلی د راوضاع حاصل م یشود بطوری که منافع شماتامین می گردد و او از اسب سرکش غرور پایین خواهد آمدو مطیع می گردد
عزیزم منو گرفتی اومد تو اعلانا ولی الان نیس🥺🙁

دوباره بگیرم؟

2706