2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اولا باید ببینی خوابت کلا صحت داره یا نه

چه ساعتی خواب دیدی

خوابت اگه بر اساس ظن و گمان باشه ک کلا باطله 

منظور از ظن (شک و گمان )هست ن جنسیت زن

چون فک میکنن این ظن منظورشون زن هست جنث مونث ک میگن خواب زن چپه در صورتی ک خواب ظن یعنی شک و‌گمان چپه و صحت نداره 

2731
بگو

خواب عمه مرحوممو دیدم که تو خونه بابابزرگم از کنارم رد میشد منم باخودم میگفتم خدایا عمم که فوت شده چرا الان زنده شده بعد همینجوری که از کنار رد میشد بهم گفت نزار روغن بسوزه ها

خدایا شکرت 💚. من خوش شانس ترین دختر دنیام 🥰
2740
اولا باید ببینی خوابت کلا صحت داره یا نه چه ساعتی خواب دیدی خوابت اگه بر اساس ظن و گمان باشه ک کلا ...

ساعت حدودا فکر کنم 6 اینا بود که دیدم تعریف کردم بالاتر بخون

خواب عمه مرحوممو دیدم که تو خونه بابابزرگم از کنارم رد میشد منم باخودم میگفتم خدایا عمم که فوت شده چ ...

یک مسئله قدیمی ممکنه دوباره سرباز کنه مراقب باشید

نه دامیست ، نه زنجیر ... همه بسته چراییم؟

ببخشید منم خواب کسیو دیدم که تا حالا ندیدمش ولی دیدم که با هم رفتیم خونه مادر بزرگ مادریم خیلیم بهم علاقه داریم با اینکه یکبارم ندیدمش تعبیر داره؟ اول خوابم میدیدم که به اینکه با کسی دیگه ای هستم حسادت میکنه و از یه چیزی هم میترسه🥲🥲🥲

چجور مسئله ای خیلی ذهنم درگیره واقعیتش میترسم خیلی خواب واضحی بود مطمئنم باید جلوی چیزی رو بگیرم اما نمیدونم چیه

سلام خواب دیدم تو یه ترن هوایی با دوستم نشسته بودم دوستم پرید گفت بپر میگیرمت ولی من نپریدم پایین و بزور خودم نگه داشتم بعد وایساد یجای امن بعد از یه سرسره رفتم تو استخر تعبیرش چیه😰

2706