2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام خواب دیدم تو یه ترن هوایی با دوستم نشسته بودم دوستم پرید گفت بپر میگیرمت ولی من نپریدم پایین و ...

یک مشکلی پشت سر میذاری و به آرامش میرسی ،به دوستت هم اعتماد نکن

نه دامیست ، نه زنجیر ... همه بسته چراییم؟
میشه تعبیر کنی؟ خواب دیدم با یه نهنگ توی دریا میجنگم و بهش پیروز میشم. من نمیخوام بجنگم ولی اون حمل ...

مراقب سلامتیت باش ، یک دوره کسالتی و پشت سر میذاری 

ببخشید منم خواب کسیو دیدم که تا حالا ندیدمش ولی دیدم که با هم رفتیم خونه مادر بزرگ مادریم خیلیم بهم ...

خیلی توی گذشته اید ،  عشق کهنه ای داشتید؟ بعضی خواب برمیگرده به ضمیرناخودآگاهتون، گذشته فراموش کنید و ببخشید

نه اصلا این ربطی به گذشته نداره چون یه فرد جدیده 🥲🥲

فرد جدید که ملاقات میکنی چون چهره فراموش میشه ممکنه نشناسیم توی بیداری، ولی خواب شما به گذشته ی دور  هم مربوط میشه 

2706