2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره فداتشم مرسی❤

-   حافظ دربیت هشتم چه زیبا شما را راهنمایی میکند (فلک نیرنگ سازدر برابر حیله ها و جادویی هایی که دکیسه عذر تراشی و بهانه جویی توست به لغزش می افتد تا چه رسد به من بی دل)
۲-   خوشبختانه از اقبال خوبی برخوردارید مطمئن باشیدکه در هر کار و هر جایی خداوند متعال باشما همراه میباشد و موفقیت و کامیابی درچند قدمی شماست که اجازه ورود می خواهد
۳-   به تازگی در اندیشه و فکری هستی و همواره به موضوعی خاص فکر می کنی بطوریکه تمام هم و غم شما این موضوع شده و سعادت خود را برآورده شدن آن می دانی اگرچه راه مناسب و خوبی انتخاب کرده ای اما نیاز مبرم به کوشش و اراده دارد
۴-  برای هرکاری عذرو بهانه ای می تراشی که از انجام آن سرباز زنی و اصولاً با مردم سرسازش کمتر داری و این برخاسته از خود خواهی و غرز ورزی است که درخود احساس میکنید درحالی که زندگی زیر و بم فراوان دارد که نیاز به دو ر اندیشی و با مردم بودن می باشد چرا می خواهی از اینکار دست بکشی درحالی که مقصر اصلی شما می باشید
۵-   دنیای امروز برا شما کوچک است زیرا اندیشه و بلند پروازی شما بسیا رمی باشد ولی چاره ای نمی باشد انسان باید خود را با محیط سازگار نشان دهد و انسان موفق قدرت سازش و سازگاریش زیاد است
۶-   او شما را بسیار دوست دارد اما به علت عدم سازش شما او نیز لجبازی می کند پس مواظب باشید به زودی مسافرتی در پیش داری و ملاقاتی حاصل می شود که در زندگی شما بسیار موثر خواهد بود به وعده های خود وفا کن و دست ازلجبازی و بگو مگو بردار و نیروی خود را صر ف فعالیت و بهزیستی کن
۷-   درماهی که گذشت خطر بزرگی از خانواده شما دفع شد بنابراین به اعضای خانواده بگویید مواظب باشند بویژه پدر یا همسرتان درمعامله و کاری که درپیش دارند با احتیاط بیشتر عمل کنند تا پیروزی آنها به خطر نیفتد
یا رب تو چنان کن که پریشان نشوم      محتاج برادران و خویشان نشوم     بی منت خلق خود مرا روزی ده     تا از در تو بر در ایشان نشوم
2728
منم میگیری

-به کسی علاقه داری که او نسبت به تو علاقه زیادی نشان نمی دهد اما بدان که عشق یک طرفه و رویایی بیش نیست در ضمن شکستن غرور نیز در پاره ای موارد زبانهای بسیاری بدنبال می آورد
۲-خود را خیلی بهاو نزدیک کردی و چشم خود را به روی خوبیهای دیگران بسته ای ولی بدان این عشق یک طرفه فتنه ای است که درجانت افتاده پس هر چه زودتر خود را از این فتنه رها کن که موفقیت تو در آن است
۳- گاهی حرفهایش چون نمکی است که بر زخم کهنه تو می ریزد اما بدان که محبت و باید شامل حال کسی باشد که لایق این محبت باشد نه کسی که در غرور و کینه غوطه ور است
۴- گاهی بی صبر و کم طاقت می شوی پس عزیزم توصیه م یکنم نماز امام زمان ار شبهابه جای آوری به مولا علی (ع) تکیه کن و شبهای چهارشنبه در ۴ هفته دعای توسل بخوان بدان که با هر کلمه ای که می خوانی دلت آرامش بیشتری م یگیرد کمی از خودت بیرون بیا و به دور و برت بنگر که اگر این کار را نکنی روزی به خودت می آیی که بسیار دیر شده و جوانی و زندگیت را به باد دادهای پس برخودت مسلط باش و برخدا توکل کن و وسواس را رها کن
۵- از دوستان افیونی و شرور دوری کن و دل خود را از پلیدی ها پاک کن که به مرادت می رسی
۶- اگر می خواهید به جاجت و امید خود زودتر برسید در مدت ۷ شب متوالی با حضور قلب  ومعنی از سوره مبارکه طه آیه ۳۶ تا ۶ آیه بعدرا بخوانید
۷- خواجه در بیتهای ۲-۴ به ترتیب فرماید ( اگر تاب و گره از زلف بگشایی بسیاری از مسلممانان مفتون آن محبوب کافر کیش می شوند )( به من نظر عنایت داشته باش زیار هیچ کار من عاشق بی لطف و توجه پیش نمی رود ) خود تفسیر کنید
۸- همسر دمدمی که شغل جدید و ثروت جدید او را سر آمد می کند موجب ناراحتی و عذاب در کوتاه مدت خواهد بود ولی بالاخره متوجه اوضاع زمان خواهد شد نگران نباشید
یا رب تو چنان کن که پریشان نشوم      محتاج برادران و خویشان نشوم     بی منت خلق خود مرا روزی ده     تا از در تو بر در ایشان نشوم
وای خدای من چقدر واقعی بودش با حافظ گرفتی

آره عزیز حافظ😊

2740
منم می خوام 

-   درراهی قدم گاشه اید که نصیحت دیگران فایده ای ندارد ولی بنده به جنابعالی می گویم که اگر برخد اتوکل کنید و نذر خود را ادا کنید و سرعت عمل دقت و فعالیت را همگام سازید شاید موفقیتی در این کار باشد چنانچه از آن صرف نظر کنید بمراتب بهتر است
۲-   غم و غصه روزگار را بیش از این نخورید بلکه با درایت و کیاست عمل کنید و بدانید که نسبت به دیگران زندگی آرام تری دارید و ا ززندگی خوبی برخوردارید می باشید که دیگران به زندگی شما حسادت می ورزند
۳-   خواجه در بیتهای ۳-۴-۵- به ترتیب فرماید ( در گذرگاه دنیای فانی که تخت و کرس یجم یا تخت حضرت سلیمان پیامبر هم دستخوش نابودی می شود اگر غصه بخوریم پسنددیه نیست بهتر آنست که باده بنو شم وغم نخوریم )( تا باشد که روزی دست ما به کمر بند یار برسد مانند یاقوت سرخ غرقه در خون دل شده ایم و رنج می گشیم )( ای پندگو به ما آشفته دلان اندرز نده که ما با داشتن گرد و غبار کوی یار به بهشت هم توجهی نداریم ) چه قدر حافظ به شما دقیق درس داده است یکی از بستگان نزدیک شما نیاز به کمک فوری دارد ولی شرم دارد که ابراز کند پس به او کمک کنید
۴-   چند شب آینده خوابی می بینید ه می خواهید سوار ماشین بزرگ یا هواپیمای غول پیکری شوید تعبیرش می خواهید زندگی را اب قدرت تمام به سوی هدفتان هدایت کنید پس موفق می شوید به زودی ملاقاتی پسندیده خواهید داشت و سفر مهمی در پیش دارید همسر شما مهربان خواهد بود ولی شما بد زبان می باشید سعی کنید کانون زندگی را گرمتر کنید
۱-   از اینکه به خانواده خود نهایت علاقه را دارید و در تماماحوال مراقب آنها می باشیدخداوندنیز د ...

ممنون عزیزم برات صلوات فرستادم 🌹⁦♥️⁩

یکی گفت چرا خدا رو دوست داری🤔 گفتم تو عاشق کسی که هر لحظه میتونه مچت و بگیره ولی به جاش دستتو میگیره 
منم بگیر برات حمد خوندم

۱-   ویژگیهای روحی جنابعالی چنین است خوشگذران انسان شناس ججذاب و دلربا خیرخواه رفیق دوست با سلیقه راستگو با وفا افراطی خوش رو مادی گرا پرجنب و جوش زرنگ پولساز شاد اهل مسافرت و میهمانی رفت نناقلا و سواسی داخل خانه خشن ولی بیرون مهربان دمدمی لجباز با اراده
۲-   بارها تلاش و فعالیت نمودهاید اما موفق نشده اید ولی خوشبختانه نا امید نشده اید همین امید و اراده قوی موجب پیشرفت جنابعالی خواهد شد اگر با توکل برخدا و با استفاده از ارداده علاقه تلاش قدری برسرعت عمل خود بیفزایید موفق خواهید شد و لی اگر از این نیت فعلاً صرف نظر کنی به مراتب بهتر است
۳-   خواجه در بیتهای اول و دوم و چهارم به ترتیب می فرماید ( رو به راه جانان کردم و به آستانه اش به خاک افتادم ولی او به من توجه ای نکرد و صدگونه لطف ا زاو دشاتم درحالی که او یک نظر هم به من نکرد ) ( اشک سیل آسای ما نقش دشمنی را از دل او پاک نکرد زیرا دردل سنگ خارا دانه باران اثری ندارد ) ( دیشب ماهی دریا و مرغ هوا از ناله من آرام نگرفت بنگر که آن محبوب گستاخ با شنید ن ناله های من سر از بالین هم برنداشت و بیدار نشد ) تو خود حدیث مفصل بخوان از این سه معنی
۴-   آینده۸ بسیار نیکویی خواهی داشت دست از تردید و دو دلی بردار و با اراده عمل کن مسافر درحال تحویل و تحول است بدین جهت فرصت ندارد کسی سر شما کلاه گذاشته به زودی رسوا می شود قرض را با توکل برخدا پرداخت کنید تغییر شغل مناسب و خوب م یباشد اما دراین موقعیت خرید و فروش و طلاق را توصیه نمی کنم
۵-   امکانات انجام این نیت فراهم می شود زندانی آزاد می گردد و به مسافرتی مهم و مفید و سازنده خوهید رفت حضرت علی ( ع ) می فرماید ( اندیشه نیمی از خرد است ) پس آدم عاقل فرصت نیک را به بخت نیک تبدیل می کند 
-   درراهی قدم گاشه اید که نصیحت دیگران فایده ای ندارد ولی بنده به جنابعالی می گویم که اگر برخد ...

لطفا برای منم بگیر عزیزم 💐💐

دلشکسته ها خوب میدانند غم که به استخوان برسد میشود "" سکوت""
اگه وقت کردی برا منم بگیر 

۱-   همه می دانند کهشما به او دلبستهای و نیازی به ابراز و قسم نمی باشد پس بای صبر و شکیبایی را پیشه سازی
۲-   عشق مکتبی است که قیل و قال ندارد بلکه حال وهوای دیگری دارد که جز سکوت و دیدار معشوق و یاد آوری خصال و زیبایی های او کلامی نباید بر زبان آورد زیرا عاشق در برابر معشوق چون حرت پرده ای است که از خود اراده ای ندراد بلکه به اراده معشوق تکان م یخورد
۳-   اگر صب رو شکیبایی را پیشه کنی حتماً قه مقصود خواهی رسید
۴-   نیاز زمان را رد نظر بگیر و اقدام کن بقول معروف بر خلاف جهت آب شناکردن خطای محض می باشد
۵-   مردی از مردان حق و اولایی الهی را ملاقات خواهی کرد او پندی به مشا م یدهد به گوش جان پذیرا باشد
۶-   خرید سودمند ولی فروش را صلاح نمی دانم اما شغل و مکان را م یتوانی تغییر بدهی ولی زمان برا ی ازدواج زود است سفر انجام می یابد و مسافر مژدهای می آور مبارک باش اگر می خاهید بیما رتان شفا یابد در ۶ شب متوالی با حضور قلب و معنی از سوره مبراکه الشغراء آیه ۸۰ تا ۶ آیه بعد از آن را بخوانید
۷-   خواجه در بیتهای ۴-۵-۶- به ترتیب فرماید ( قسم به زیبایی های تو که شیوه راه رفتن کبک را داری و به حق غمزه هایت که چون عشوه های چشم غزال است )( به حق بوی خوش خلق تو و بوی نسیم صبح به حق بوی زلف تو و نسیم شمال )( به حق آن عقیقی که مهر خاتم چشم ماست و به حق آن گهری ه در درج سخن است بسیار دوستت دارم ) خود تفسیر کنید
۸-   در امور هنری موفقیت همراه شماست ولی در کارهای سخت موفقیت چندانی ندارید اطلاعات رایانه ای شما  مو جب عقب افتادن از سایرامور می گردد
2706