2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای 😍 لطفا برای منم بگیر خیلی احتیاج دارم🙂

۱-   اینقد رغم و غصه را به خود راه مده و خوش باش زیرا  زندگی را هر طور بگیری همان خواهد بود چراغ مجلس انس و دوستی هرگز روشنایی نم یدهد مگر با ایمان و توکل بر خدا
۲-   اینقدر به اعمال وافکار و ثروت خو مغرور نباش پند و اندرز در شما اثر ندارد زیرا مسایل زندگی را به مسخرگی گرفته اید زندگی بازیچه نیست بلکه باید فکر فردا بود
۳-   ای ادیب مرد صاحبدل جانش به عشق زنده است پس اگر تو  عشق ندرای راهت را بکش و دنبال کا رخود برو زیرا حریف بسیار سیاس ومکار است
۴-   زمان رنج و محنت شما سپری ردید و شمارش معکوس برا ی خوشبختی و سعادت فرا رسیده است پس وقت را مغتنم بشمارید و د رراه سعادت و خوشبختی تلاش کنید که همای سعادت و کامیابی نزدیک شما شده و اجازه ورود می خواهد
۵-   انسان درد و ناراحتی خود را با هر کس و ناکسی نمی تواند بگوید  زیرا عده ای نه تنها کار ی نم یکنند بلکه گستاخ تر می شوند و انسان را ناپخته و خام تصور می کنند بنابر این راز دل خود را باکسی درمیان مگذار
۶-   سفر را توصیه می کنم و خرید و فرو شرا مناسب می دانم اما بیمار همچنان به همان وضع و حال خواد بود موفقیت شما توام با صبر و شکیبایی حاصل می شود همین پنجشنبه به یکی از مشاهدمتبرکه برو و چند رکعت نماز بخوان و دعا کن تا خداوند کمک فرماید مژده ای دریافت می کنید
۷-   شما بیهوده خیال می کنی که خواهر یا برادرش گناهکار است آ»ها از روی علاقه اقدام کرده اند ولی بی جهت حساسیت بخرج می دهید پس با لطف و مهربانی عمل کنید که بسیار سودمند است و از رنگ سفید استخوانی یا ارغوانی استفاده کنید
۸-   ا زطریق امواج و رایانه و اینترنت خبرهای خوب و تبادل نظر و مراوده بای شما یا ایشان حاصل می شود
یا رب تو چنان کن که پریشان نشوم      محتاج برادران و خویشان نشوم     بی منت خلق خود مرا روزی ده     تا از در تو بر در ایشان نشوم
-   جنابعالی شخصی مهربان صمیمی یکرنگ علاقه مند طناز دلربا مشکل پسند زود رنج اشکال تراش خوش برخو ...

منم میخوام لطفاااااااااااااا  عزیزم

نیت کردم

فرشته ساداتم /     تا خدا هست و خدایی میکند / مجتبی مشکل گشایی میکند   
2728
۱-   اینقد رغم و غصه را به خود راه مده و خوش باش زیرا  زندگی را هر طور بگیری همان خواهد بو ...

برای منم بگیر لطفا برات ایته الکرسی میخونم 

برای حاجت دلم صلوات میفرستید انشالله حاجتروایی ههمون🙏🙏🙏🙏کار خوبه خدا درست کنه سلطان محمود خر کیه
۱-   اینقد رغم و غصه را به خود راه مده و خوش باش زیرا  زندگی را هر طور بگیری همان خواهد بو ...

مرسی خوشگلمممم❤

‏برای او که رود‌ها را فراموش کرده است از دریاها سخن گفتن چه سود؟
2740
اقا منم میخوام فقط خواهش میکنم بگو بهم جابجا میشم و اینکه باردارم و بس

-   بی وفایی و بدعهدی و فریب مردم شکایت مکن زیرا همه دارای اخلاق یکنواخت و درستی نمی باشندو مبادا با آنان در باره راز درون سخن بگویی که جز نیرنگ و تمسخر کاری از آ»ان ساخته نمی باشد بلکه ابا استادی با تجربه راز خویش را میان گذارید و از او درخواست کمک کنید در این کار بهتر از همه کس پدر یا مادر شماست در این هفته به یکی از مشاهد متبرکه بروید  و نذز خود را ادا نمایید که گشایش بسیار حاصل می گردد ودلت را صاف کنو توکل بر خدا د اشته باش که موفق می شوی
۲-   دارای روحیه ای مهربان با گذشت صمیمی آتش مزاج عصبی بخشنده دل نازک سختکوش دمدمی مزاج آگاه به مسایل با ایمان خانواده دوست و یکدنده می باشید
۳-   به زودی خبرهای خوش دریافت می کنید بطوری که در زندگی شما اثری نیکو خواهد گذاشت و ملاقاتهای مهمی در پیش می باشد ولی مواظب سخنان آنان باشید
۴-   از زندگی خوبی برخوردارید و دو بچه در طالع شماست که اولی متکبر و دومی پولدار می شود همسری مهربان ولی زود رنج و پدر و مادر مهربان دارید که مرتب به فکر شما هستند مسافرت سیاحتی و زیارتی در پیش دارید و به زودی ثروتی به دست خانواده می رسد
۵-   عیوب او را کاملاً می دانید امااز بیان آن می ترسید بهتر است از این کا رصرف نظر کنید یا آن را به موقع بهتری موکول نمایید
۶-   از طریق امواج و رایانه و اینترنت خبرها و مراوده های زیباتری خواهید داشت
یا رب تو چنان کن که پریشان نشوم      محتاج برادران و خویشان نشوم     بی منت خلق خود مرا روزی ده     تا از در تو بر در ایشان نشوم
يبار يه جا فال گرفتم اينقدر شيك و مجلسي بهم گفت تو با بدبختي به يه جايي ميرسي😂يعني قشنگ قانع شدم 😅

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

فرشته ساداتم /     تا خدا هست و خدایی میکند / مجتبی مشکل گشایی میکند   
-   بی وفایی و بدعهدی و فریب مردم شکایت مکن زیرا همه دارای اخلاق یکنواخت و درستی نمی باشندو مبا ...

میشه برامنم بگیری 🥺لطفا

یکی گفت چرا خدا رو دوست داری🤔 گفتم تو عاشق کسی که هر لحظه میتونه مچت و بگیره ولی به جاش دستتو میگیره 
برای منم بگیر لطفا برات ایته الکرسی میخونم 

خواجه دربیت چهارم به شما میفرماید ( در بردن بار سنگین عشق پشت استوار کوه ناتوان تر از کمر امور ناتوان می باشدای مست باده محبت با همه ناتوانی ها از بخشایش الهی نومید مباش که دراینجا کار به عنایت حق است که بضاعت ) و دربیت پنجم تاکید میفرماید ( کس جز دیده مست یار که از چشم زخم زمان درامان باد – در زیر خرگاه سپهر نیلگون روزگار آرام نگرفت ) خود حدیث مفصل بخوان از این بیت خواجه شیراز
۲-   عزم و ارده پشتکار تولام با نظم و انظباط دقت در حساب خوش مشربی متانت زیبایی هوش و استعداد شما را واقعاً تبریک می گویم بطوری که جنابعالی برکل امور زندگی تسلط و هوشیاری دارید تلاش و کوشش شما در بدست آوردن آنچه خواستارید موجب احترام همگان می باشد و همه شما را دوست دارند و لی متاسفانه زود رنج عصبانی پرتوقع هستید و گاهی زود از کاری خسته و مردد می شوید درحالی که باید درتمام کارها توکل برخدا کنید و پشتکار داشته باشید
۳-   عشق به زندگی و فعالیت و علاقه به پیشرفت در وجود جنابعالی موج می زند که به شما مژده می دهم تا موفقیت راه چندانی ندارید فقط باید از وقت خود حداکثر استفاده را بکنید زیرا بیهوده زمان تلف می شود
۴-   مسافرت را توصیه نمی کنم ولی مسافر می آید و خبر خوشی دریافت می کنید و مژده ای می رسد خرید عالی است ولی فروش  ضرر دارد کسی به شما صدمه ای رسانده نگران نباشید برشما می گذرد  ولی او شدیداً مجازات خواهد شد چهار فرزند درطالع دارید که یکی ازآنها نابغه خواهد شد بطوری که مورد توجه همه قرارخواهد گرفت سوره مبارکه احزاب آیه ۵۰ تا ۷۵ را با حضور قلب و معنی بخوان که گشایش بسیار خواهد بود و اینجانب را نیز دعا کنید و نذرخود را ادا کنید
2706