2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

-   جنابعالی شخصی مهربان صمیمی یکرنگ علاقه مند طناز دلربا مشکل پسند زود رنج اشکال تراش خوش برخورد عصبانی با قلبی پر از محبت چون دل آهو داری ولی دیگران ارزش واقعی شمار ا نمی دانند و شما نیز خیال می کنید همه باید مانند شما باشند .
۲-   موقعیت بسیار خوبی دارید ضرر و زیانی متوجه شما شده که تلاش جنابعالی برای جبران آن بی فایده بوده است
۳-   سعی کنید به پند و اندرز دیگران بویژه کسانی که به شما عشق می ورزند توجه دقیق نمایید که بیش از این ضرر نکنید
۴-   این هفته به یکی از مشاهد متبرکه برو و زیارتی کن و دعایی بخوان و آنگاه آخر شب سوره مبارکه الانفعال از آیه ۳۵ تا آخر سوره را دقیق با معنی و حضور قلب بخوان و هفته بعد مشاهده کن چقدر درموقعیت شما موثر بوده است
۵-   خواجه دربیت ششم می فرماید : ( همین که گل لطف و پاکی عرق را برچهره نگارین زیبای تو دید در آتش حسد به شدت گداخت و درعرق خود که همان گلاب است غرقه شد ) یعنی گلاب عرق گل است که از حرارت آتش حسد حاصل می شود پس عزیزم مطلب را زیاد برایت باز نمی کنم تا خود آنچه گفتم بدانی پس مرا دعا کن که از راز درونت برایت سخن گفتم و اگر تو را می دیدم از این غزل بسیار سخن برایت داشتم فقط به این بسنده می کنم که بخت و اقبلا همراه شماست حتماً موفق می شوی قدری دقت سرعت و تلاش لازم است و به سخنان دیگران توجه مکن بلکه از یکی از آشنایان نزدیک کمک بگیر و با او مشورت کن و هراس نداشته باش که موفقیت درچند قدمی شما قرار دارد و اجازه ورود می خواهد پس نا امیدی و یاس محلی از اعراب ندارند بپا خیز و اقدام کن
یا رب تو چنان کن که پریشان نشوم      محتاج برادران و خویشان نشوم     بی منت خلق خود مرا روزی ده     تا از در تو بر در ایشان نشوم
2731
2738
-   جنابعالی شخصی مهربان صمیمی یکرنگ علاقه مند طناز دلربا مشکل پسند زود رنج اشکال تراش خوش برخو ...

وای 😍 لطفا برای منم بگیر خیلی احتیاج دارم🙂

‏برای او که رود‌ها را فراموش کرده است از دریاها سخن گفتن چه سود؟
منم فال میخوام 😃😃

۱-   عجولانه اسرار و رازهای خود را فاش میکنی که به سود شما نمی باشد درحالیکه این نیت با کمی دوراندیش توام با صبر حتماً عملی می گردد
۲-   شما چنان عاشق و شیفته این موضوع شده اید که عنان عقل و اختیار را از دست داده اید و لی بدانید که تا موفقیت راه اندکی بیشتر نمانده است
۳-   به زودی طالع شما بیدار می شود و درخت اقبال شما پراز شکوفه های زیبای زندگی می گردد بطوریکه دیگران به شما حسادت خواهند ورزید
۴-   مواظب باش حسودی درکمین شماست با پدرو مادرخود مهربان تر باش ازخواهرو برادر دلجویی کن و نسبت به اقوام بی تفاوت نباش
۵-   دو فزرند خوب درآینده برای شما ثمر بخش خواهند شد معامله خرید را توصیه می کنم ولی برای فروش دست نگهدارید
۶-   بیمارحالش چندان تفاوتی نخواهد کرد چیزی گم کرده ای به زودی خبری از او می رسد
۷-  عشق آتشینی درانتظار شماست و پیروزی و کامیابی همگام شما می باشد به شرط آنکه سوره الفاطر را باحضور قلب بخوانی
۸-   موفقیتی عالی از قبیل پست و مقام یا پول و ثروت یا درجه تحصیلی یا خبری خوش به زودی به شما خواهد رسید
۹-  پندی دلپذیر به شما هدیه می کنم : زود رنج و کم حوصله نباش زیرا لازمه انسان عاقل آنست که نظر صائب خردمندان را براندیشه خود بیفزاید و دانش خویش را به علم دانشمندان پیوند دهد
۱۰-  همه از قلب مهربان شما آگاهند ولی از درد نهفته در سینه شما بی اطلاع و همه می بینند که می خندی و لی گریه درونت را نمی بینند و این خودداری و حفظ ظاهر موجب موفقیت شماست

یا رب تو چنان کن که پریشان نشوم      محتاج برادران و خویشان نشوم     بی منت خلق خود مرا روزی ده     تا از در تو بر در ایشان نشوم
-   جنابعالی شخصی مهربان صمیمی یکرنگ علاقه مند طناز دلربا مشکل پسند زود رنج اشکال تراش خوش برخو ...

اگه وقت کردی برا منم بگیر 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
خانومی برا منم می گیری 😭

۱-   روحیه جنابعالی : پر صر وصدا دلیر و ترساننده راستگو سخاوتمند نظر بلند ساده جنجالی نجیب خود نما تند خود جسور اصیل عجول رک گو بدبین خود خواه خود خور واقع بین سریع الانتقال پشتکار دار جدی لوس لجباز
۲-   خواجه د ربیتهای ۴-۵-۶- به ترتیب فرماید ( آن خواهنده لعل و گوهر گرانبها اکنون د رجهان وجود ندار و گرنه مهر  فروزنده همچنان در کاربدل ساختن سنگ بد گوهر است ) پس سالکی باید باشد تا آن را که با تیر کرشمه به قتل رساندی به دیدار جان تازه ای عطا کن زیرا این گرفتار ناتوان همچناان پریشان دل و هراسان است که قبل ار آن بود (نشان خون دل مارا که پنهان می سازی هنوز الب سرخ رنگ تو پیدا و آشکاراست ) جنابعالی خود م یتوانید تفسیر کنید
۳-   عجب روزگاریست این دنیا برای همه پندو عبرت است بنابراین جنابعالی از گذشتگان پند بگیرید و خود را درگیر مسایل پیچیده نسازید تا مغموم و افسرده نشوید بدترین عامل عدم پیشرفت تردید است درحالیکه اراده قادربه انجام هر کاری است
۴-   اگر مایل به انجام این کار و این نیت هستید باید آستین هار بالا بزنید و اقدام کنیدزیرا صداقت درکار عامل پیشرفت می باشد پس با توکل برخد اقدام کنید
۵-   برای سرعت بخشیدن به این نیت لازم است مقدمات آن رافراهم سازید و بون مطالعه اقدام نکنید
۶-   از مسافر خبری بگیرید که دلش براشما تنگ شده است بیمار به حالخود باقی می ماندولی بهبودی او نسبی است ازدواج زوداست طلاق راهی طولانی داردخریدو فروش چندان تفاوتی ندارد عزیزماندیشه مکنکه شانه هایت سنگین شود اندیشه مکن که ازکشیدنباردیگر ناتوانی در شگفت می مانی از نیروی خویش در شگفت م یمانیککه به رغم ضعف خویش چه مایه توانایی نگران مباشید به مرادتان دست خواهید یافت
2706