2733
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من گریه میکردم میگفتم سزارینم کنین اونام هرهر میخندیدن بعدم موقع فشار یکم دسشوییم اومد دعوام میکردن .اخرم نمیدوتم چرا تو مثانم با سوند هی اب میریختن جواب ادمم نمیدادن 

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               
2742
وا، این متاسفانه از فرهنگ بد ما میاد که همچین چیزای طبیعی رو ربط میدیم به شرف

ایشون منظورشون حس بدش بود نه اینکه واقعا به شرف ادم ربط داشته باشه. خیلی ها از جمله من واقعا از زایمان طبیعی نفرت دارند. مثلا معاینه یا اینکه ببخشید کله یه نفر ادم تو اونجای ادم باشه یا اون زور زدنا که ببخشید گاهی وقتا دفع به همراهشه وااای🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤮🤮

2738
سزارین عمله  من داداشم پزشکه الآنم ۱۵سالع کانادا هست اصلا به خانمش اجازه نداد سزارین کنه  ...

عزیزم کلا یه انتخابه. من دو تا از دوستای خودم پزشک متخصص بودند و سزارین انتخابی داشتند. هیچ توصیه مسلمی وجود نداره. کلا به حس فرد بستگی داره که کدوم رو بخواد

ایشون منظورشون حس بدش بود نه اینکه واقعا به شرف ادم ربط داشته باشه. خیلی ها از جمله من واقعا از زایم ...

منم دقیقا همینو میگم

چرا باید یه چیز خیلی طبیعی این همه حس بد دنبالش باشه

چرا باید چیزی به این زیبایی، تولد یک نوزاد، چندش باشه؟؟؟ شما یه سر برو یوتیوب ببین فیلم زایمان خارجی ها ریخته، با چه شادی و زیبایی، واسه همین میگم به فرهنگ غلطمون برمیگرده

منم دقیقا همینو میگم چرا باید یه چیز خیلی طبیعی این همه حس بد دنبالش باشه چرا باید چیزی به این ...

عزیزم تو همون خارج از ایران هم خیلی ها انتخابشون سزارینه. تو استرالیا حدود۵۰  درصد زایمان ها تو بیمارستان خصوصی( که فرد حق انتخاب داره) به روش سزارینه. من از نظرم زایمان طبیعی واقعا چندش آوره، از نظر فرد دیگه ممکنه حس خوب باشه. هیچ نظر درست مطلقی وجود نداره

عزیزم تو همون خارج از ایران هم خیلی ها انتخابشون سزارینه. تو استرالیا فکر کنم حدود۴۰ درصد زایمان ها ...

توی کانادا که زایمان به انتخاب مادره و هر دوش مجانیه هنوز تعداد سزارین خیلی خیلی پایینه، 

کلا تو کل دنیا امار طبیعی خیلی بالاست به نسبت سزارین، 

گفتم که اینکه ما ایرانی ها تمایل به سزارین داریم دلیل های زیادی داره

2706