2737
2739
والا من طبیعی بودم یه دانشجو دورم نیومد

دولتی باشی میان مگه اینکه دکتر خودت بالا سرت باشه

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من سزارین بودم برام سخت نبودامامیگن هفت لایه پوستومیبرن خب عوارضش الان میفهمم سربودن جای بخیه اینکه ...

منم بعد از9 ماه هنوز شکمم یجوری انگار سر... اصلا اینقدترسیم نمیتونم روشکمم بخابم 

2740

من بچم بریچ بود نمیتونستم طبیعی زایمان کنم..

سزارین شدم بعدش درد داشت ماه های اولم کمر درد میشدم ولی الان ناراضی نیستم،فرق نمیکنه زایمان ازچه نوع باشه بدن هرکس فرق داره  نمیشه گفت که کدوم بهتره..هرکدومش یه مزیتایی داره و یه عوارضی..

من سزارین شدم خیلی درد داشتم بعد از اینکه اثر بیحسی رفت اونقدر درد داشتم که به عمرم تجربه نکرده بودم نمیدونم شاید برای من اینطور بوده اصلا حس میکردم دارم میمیرم 😢

یه روزی یه جایی بالاخره از این زندگی خودمو برمیدارم و میبرم ! درست از امروز دهم تیرماه ۱۴۰۰ با خودم قرار گذاشتم این زندگی تا ۸ سالگی دخترم به این شکل تحمل کنم اگز درست شد که خداروشکر اما اگر شوهرم تغییر نکرد میرم جوری که انگار هیچ وقت نبودم ! یعنی ۶ سال دیگه فرصت میدم به خودم و دخترم که بعدها ازم نپرسه چرا رفتی ؟ میخوام بزرگتر بشه و پدرش بشناسه و بفهمه چرا ادامه ندادم ! تو این ۶ سال زمان دارم برای آیندمون تلاش کنم دعام کنید بتونم تا سال آینده یه ماشین بخرم ( پراید مدل پایینم قبوله 😅)  اینجوری کمتر اذیت میشیم . انتخابمو کردم من فقط میخوام بهترین مادر دنیا باشم برای ارغوانم ان شاالله یه روزی با دیدن خوشبختی و موفقیتش تموم خستگی این سالها از تنم دربیاد و حاصل تموم صبوریهامو ببینم 😊     خیلی وقت بود بی هدف فقط روزهارو میگذروندم اما الان هدف دارم 😊                                 

من طبیعی بودم با اینکه درد داشتم ولی راضی بودم صد درصد هم اگه بخوام دوباره زایمان کنم طبیعی رو انتخاب میکنم وای از سزارین وحشت دارم 

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
اصلا خواب نیستی فقط از درون بی حس میشی و اصلا درد رو حس نمیکنی، من اصلا اصلا درد نداشتم، هیچی حتی ...

اخه همسایمون میگفت خواب بودم 

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               
2706